Angelų takais

Nuo šiol – po namus!

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ nuo šiol gali atkeliauti į Jūsų namus! Tai yra nuostabus projektas, kurio tikslas suteikti galimybę apsilankyti M. K. Čiurlionio pasaulyje tiems, kuriems labiausiai to trūksta. 

Apie projektą

#poNamus

Nuo šiol virtualios realybės filmą „Angelų takais“ galite išvysti ir savo namuose. Šis projektas skirtas žmonėms, kurie dėl sveikatos ar tam tikrų aplinkybių neturi galimybės apsilankyti kultūros renginiuose. 

PAMATYTI NAMUOSE

„Angelų takais“ turi puikų pasiūlymą – galimybę pamatyti filmą neišeinant iš savo namų. Mes atkeliausime pas Jus ir įkursime tikrą virtualios realybės kino salę net tiems, kurie negali pakilti iš lovos. 

NEPAPRASTA PATIRTIS

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“, sukurtas pagal M. K. Čiurlionio kūrybą, jau apkeliavo daugybę Lietuvos miestų ir miestelių, sulaukė begalės liaupsių ir dėkingumo ašarų už pozityvias ir gilias emocijas, į kurias panardina šis filmas. Įsimintinos akimirkos keliauja #poNamus. 

MŪSŲ TIKSLAS

Deja, ne visi žmonės turi galimybę nuvykti į daugelį kultūros renginių. Mums svarbu, kad nuostabia “Angelų takais” kuriama patirtimi ir gėriu su savo artimaisiais galėtų pasidalinti kiekvienas, tad siūlome alternatyvą ir į Jūsų namus atvežame virtualios realybės kino teatrą! Tai įsimintina dovana Jūsų artimiesiems, kuri ne tik nustebins, bet ir praskaidrins kasdienybę. kurią neša „Angelų takais“, gėriu, su savo artmaisiais galėtų pasidalinti kiekvienas.

Kaip veikia paslauga #poNamus?

1. UŽKLAUSA

Pasirinkite Jums patogiausią laiką ir dieną ir užpildykite užklausą. Labai svarbu palikti tinkamus kontaktinius duomenis, kad mūsų komanda galėtų su Jumis susiekti.

2. VIETA, LAIKAS

Skambučio metu aptarsime atvykimo ir seanso įgyvendinimo detales.

3. SEANSAS

Suderinus detales paruošiame įrangą ir atvykstame į Jūsų namus. Pristatome projektą bei akinių naudojimo instrukcijas ir užtikriname pagalbą viso seanso metu.

AKTUALŪS KLAUSIMAI

#poNamus produkto kainodara priklauso nuo žmonių skaičiaus:

1 asm. patirties kaina – 60 EUR;

2 asm. patirties kaina – 90 EUR.

Šios paslaugos dalyvių skaičius yra ribotas, vieno seanso metu filmo peržiūroje dalyvauti gali iki 2 asmenų. 

Patirtis gali būti įgyvendinama name, bute ar bet kurioje kitoje patalpoje, kurioje galima išvengti tiesioginių saulės spindulių. Žiūrovas filmą gali stebėti ant kėdės, sofos ar tiesiog gulėdamas lovoje – viskas priklauso nuo situacijos ir Jūsų norų. 

Užpildykite apačioje nurodytą užklausos formą pasirinkdami Jums tinkamą datą ir laiką. Atlikdami rezervaciją įrašykite visus prašomus duomenis ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

Užsisakius seanso peržiūrą mes suderiname laiką ir atkeliaujame pas Jus. Atvykus į vietą paruošiame techniką, pristatome projektą ir filmą. Pravedame virtualios realybės akinių naudojimo instruktažą bei padedame užsidėti akinius ir įsipatoginti, kad seanso metu Jums niekas netrukdytų. Viso seanso metu būname kartu ir užtikriname sklandžią patirtį, po kurios padedame nusiimti techniką ir draugiškai atsisveikiname iki kitų kartų.

Paslauga standartiškai užtrunka apie valandą – pasiruošimas, filmo ir projekto pristatymas, instruktažas ir pagalba užsidedant akinius. Filmo trukmė 25 min.

Užsakymo forma

Užpildykite trumpą užklausos formą ir su Jumis susieksime per 1 darbo dieną. 

   Kontaktai

   Kuo anksčiau užsakysite šią paslaugą, tuo lengviau pasirinkti Jums tinkantį laiką, nes projektas #poNamus vyksta ne kiekvieną dieną ir tik tam tikromis valandomis. 

   Margarita Moskaliova

   Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

   “Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

   Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

   Darbo laikas:
   I Ne darbo diena
   II-VI 11:00 - 18:00
   VII 11:00 - 16:00

   Informacija apie seansus:

   Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
   Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131