Paslaugų naudojimo sąlygos ir taisyklės

Sveiki atvykę į www.angelutakais.lt!

Šiame dokumente yra apibrėžiamos įmonės MB Pramogų sostinė svetainės www.angelutakais.lt naudojimo taisyklės.

Svarbu suprasti šias sąlygas, nes turite su jomis sutikti, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis. Jeigu nesutinkate su šiame dokumente pateiktomis sąlygomis bei taisyklėmis privalote išeiti iš www.angelutakais.lt.

Slapukai:

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda suasmeninti turinį bei skelbimus ir padeda analizuoti svetainės lankytojų srautą. Naršydami www.angelutakais.lt svetainėje, priimate privalomuosius slapukus.

Slapukai yra nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Slapukai negali perduoti kenkėjiškų programų ar virusų.

Mes ir partneriai naudojame slapukus, leidžiančius kaupti ir prieiti prie asmeninių duomenų (pvz. naršymo informacija), kad galėtume personalizuoti turinį bei reklamas ir analizuoti svetainės srautus. Bet kuriuo metu galite keisti arba atšaukti slapukų sutikimus. Privalomiesiems slapukams jūsų sutikimas neprivalomas, kadangi jie veikia nuolatos. Priimdami mūsų svetainės slapukus, priimate ir mūsų partnerių slapukus.

Licencija:

visa www.angelutakais.lt svetainė bei joje esantis turinys yra MB Pramogų sostinė intelektinė nuosavybė. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Privalote laikytis šiame dokumente pateiktų taisyklių.

Jums yra draudžiama:

Kopijuoti ar pernaudoti bet kokį turinį iš www.angelutakais.lt
Perparduoti, išnuomoti ar suteikti licenciją turiniui iš www.angelutakais.lt
Dublikuoti ar kitaip bandyti atkartoti svetainės www.angelutakais.lt turinį
Kitaip nelegaliai platinti svetainės www.angelutakais.lt turinį
Ši sutartis įsigalioja nuo šio dokumento sukūrimo datos.

Kai kuriose svetainės sekcijose galite pasidalinti savo nuomone, bei informacija. MB Pramogų sostinė neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri svetainės lankytojų komentarų prieš jų paskelbimą svetainėje. Svetainės lankytojų komentarai neatspindi MB Pramogų sostinė bei įmonės partnerių pažiūrų ir pozicijos. MB Pramogų sostinė nepriisima atsakomybės už svetainės lankytojų komentarus bei bet kokią svetainės lankytojų komentarų sukeltą žalą ir nuostolius.

MB Pramogų sostinė pasilieka teisę stebėti svetainės lankytojų komentarus ir pašalinti įžeidžiančius, netinkamus bei mūsų paslaugų teikimo taisykles pažeidžiančius komentarus.

Sutikdami su šiuo dokumentu, laiduojate, kad:

Skelbsite tik deramus komentarus mūsų svetainėje;
Jūsų komentarai nesikėsina į įmonės intelektinę nuosavybę, nepažeidžiate trečiųjų šalių autorinių teisių bei prekės ženklų taisyklių;
Jūsų komentaruose nėra jokios įstatymus pažeidžiančios ar kitaip kenksmingos medžiagos, kuri gali būti traktuojama kaip kėsinimasis į kitų asmenų privatumą;
Jūsų komentarai nebus naudojami kitų įmonių ar nelegalių veiklų tikslingai reklamai.
Sutikdami su šiuo dokumentu taip pat suteikiate MB Pramogų sostinė teisę naudoti, pergaminti, redaguoti bei suteikti kitiems asmenims teisę naudoti, redaguoti ar pergaminti jūsų komentarus visomis priemonėmis bei kanalais.

Mūsų turinio hipernuorodos:

Šios svetainės gali nukreipti lankytojus į mūsų svetainę per nuorodas be išankstinio patvirtinimo:

Valstybinės organizacijos;
Paieškos sistemos;
Žiniasklaidos organizacijos;
Visame pasaulyje pripažinti verslai, išskyrus siūlantys ne pelno siekiančių organizacijų, labdaros organizacijų paslaugas negali nukreipti savo svetainių lankytojų į mūsų svetainę per hipernuorodas.
Šios organizacijos gali nukreipti savo lankytojus į mūsų svetainės pagrindinį puslapį, publikacijas ar kitą svetainės turinį tol, kol hipernuoroda: (a) nėra apgaulinga; (b) neimplikuoja klaidingų rėmimo akcijų ar melagingos nuorodą talpinančios svetainės produktų reklamos; (c) nuoroda yra tinkama svetainės turinio kontekste.

Mūsų įmonė gali patvirtinti hipernuorodų dalijimąsi šiose organizacijose:

palčiai žinomi vartotojų ar verslų informacijos šaltiniai;
dot.com bendruomenių svetainės;
labdarų ar jas atstovaujančių grupių asociacijos;
skaitmeninių katalogų platintojai;
internetiniai naujienų portalai;
apskaitos, teisinių konsultacijų įmonės; ir
mokymosi įstaigos.
Patvirtinsime šių organizacijų pateiktas hipernuorodų užklausas, jeigu nutarsime, kad: (a) nuoroda nesugadins mūsų bei mūsų partnerių įvaizdžio; (b) organizacija, skelbdama nuorodą, neturi žalingų tikslų mūsų įmonės atžvilgiu; (c) gaunamas matomumas dėl nuorodos turi teigiamą poveikį MB Pramogų sostinė; ir (d) nuoroda suteikia naudingą informaciją.

Šios organizacijos gali talpinti nuorodas, nukreipiančias į mūsų svetainės pagrindinį puslapį, jeigu nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; (b) neimplikuoja klaidingų rėmimo akcijų ar melagingos nuorodą talpinančios svetainės produktų reklamos; (c) nuoroda yra tinkama svetainės turinio kontekste.

Jeigu esate vienos iš organizacijų, paminėtų antroje pastraipoje, atstovas ir norite patalpinti nuorodą į mūsų svetainę, informuokite mus MB Pramogų sostinė el. paštu. Savo laiške pristatykite save bei savo organizaciją, pridėkite savo svetainės URL adresą, visų puslapių, kuriuose norite talpinti mūsų svetainės nuorodą URL adresus bei mūsų svetainės puslapių, kuriuose norite patalpinti savo svetainės nuorodą, URL sąrašą. Atsakymą turėtumėte gauti per 2–3 savaites.

Patvirtinimą gavusios organizacijos, gali talpinti nuorodas į mūsų svetainę:

Naudodami mūsų įmonės pavadinimą; arba
Naudojant puslapio, į kurį bus nukreipiami lankytojai pavadinimą; arba
Naudojant bet kokį kitą tinkamą svetainės apibūdinimą, kuris tiktų nuorodą talpinančios svetainės turinio kontekste.
MB Pramogų sostinė logotipo bei kitų prekės ženklo elementų naudojimas yra griežtai draudžiamas, negavus šių elementų naudojimo leidimo.

Papildomi įsipareigojimai

Klientai įsigydami bilietus/dovanų kuponus į renginį – įsipareigoja juos pasinaudoti per biliete/kupone nurodytą galiojimo terminą. Pasibaigus bilieto/kupono galiojimo terminui – bilietai yra anuliuojami ir lėšos už nepanaudotus bilietus klientui nėra grąžinamos.

Ant bilieto nurodytas renginio laikas ir vieta gali būti keičiami renginio Organizatoriaus sprendimu. Vėluojantys žiūrovai Organizatoriaus sprendimu į renginį neįleidžiami arba galima būti parodomas nepilno apimties renginys.

Renginio organizatorius neatsako už klientų paliktus asmeninius daiktus.

Į tam tikras lokacijas, Klientas prieš pirkdamas bilietą yra informuotas, kad norint pasinaudoti įsigytu bilietu – jis privalės įsigyti ir muziejaus ar kt. įstaigos lankymo bilietą.

Organizatoriai turi teisę uždrausti patekti į renginį arba pašalinti bet kurį asmenį iš renginio dėl visuomenės saugumo priežasčių, t. y. jei asmuo elgiasi nepriimtinai, gali pakenkti kitų asmenų sveikatai, trukdyti ar sužaloti kitus asmenis.

Įsigydamas bilietą pirkėjas sutinka, kad jis gali būti filmuojamas ir (arba) fotografuojamas, o nuotraukos arba vaizdo medžiaga gali būti naudojama viešai (įskaitant, bet neapsiribojant, socialiniuose tinkluose, kituose portaluose ir/ar kitose masinio informavimo priemonėse) bet kokiu būdu ir priemonėmis, įskaitant nuotraukų ar vaizdo medžiagos naudojimą reklamos ar kitais komerciniais tikslais.

Įsigydamas bilietą pirkėjas ir jo lydintis asmenys (jei perka bilietą kitiems) supranta, kad filmo seanso metu galimi pusiausvyros pojūčio sutrikimai. Prieš prasidedant filmui prašome įsivertinti savo sveikatos būseną individualiai. Žmonės turintys problemas su vestibuliariniu aparatu, širdies ar kt sveikatos problemų, nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kt. medžiagų filmo žiūrėti nerekomenduojame ir tokie asmenys patys atsako už galimas pasekmes. Filmo dalyvis pajutęs vestibuliarinius sutrikimus ar kt. nemalonius pojūčius turi nedelsiant nutraukti filmo žiūrėjimą, nebandyti stotis nuo kėdės kol nejaučia, kad bus pajėgus atsistoti. 

Klientai įsigydami nuolaidinius bilietus (moksleivio, studento, senjoro, neįgaliesiems) sutinka prieš prasidedant renginiui parodyti tai patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Draudimai

Renginys yra nerekomenduojama naudotis šiems asmenims: iki 6 metų amžiaus, nėščiosioms, senyvo amžiaus. Virtualios realybės akinius draudžiama naudotis neblaiviems ir apsvaigusiems nuo narkotinių ar kitokių medžiagų, psichinę negalią turintiems, , silpnos sveikatos ir kitiems padidintos sveikatos rizikos asmenims, asmenims, kurie yra pavargę, serga, apimti streso, kenčia nuo migrenos, epilepsijos, naudoja širdies stimuliatorių ir pan.

Turinio naudojimas:

Mes nesame atsakingi už jūsų svetainėje talpinamą turinį. Jūs sutinkate apginti mus bet kokiuose teisiniuose ginčuose, kilusiuose dėl jūsų svetainės naudojimo. Nuorodos negali atsirasti svetainėje, kuri yra (arba gali būti) interpretuojama kaip šmeižikiška, nusikalstama ar nelegali bei kuri pažeidžia arba palaiko trečiųjų šalių teisių pažeidimus.

Papildomos teisės:

Mes pasiliekame teisę paprašyti pašalinti paskelbtą nuorodą (ar nuorodas) į mūsų svetainę. Jūs sutinkate nedelsiant pašalinti nuorodas po mūsų užklausos pateikimo. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo momentu pakeisti savo paslaugų naudojimo taisykles bei nuorodų talpinimo politiką. Nuolat teikdami nuorodas į mūsų svetainę, jūs sutinkate laikytis šių sąlygų ir taisyklių.

Nuorodų šalinimas iš mūsų svetainės:

Jeigu mūsų svetainėje randate nuorodą, kuri jums yra nepriimtina, nedelsiant susisiekite su mumis. Mes apsvarstysime jūsų nuorodos pašalinimą iš mūsų svetainės, tačiau pasiliekame teisę jos nepašalinti arba neatsakyti į jūsų prašymą tiesiogiai.

Mes neužtikriname šios svetainės informacijos teisingumo. Mes negarantuojame informacijos užbaigtumo ar tikslumo, taip pat nesame įpareigoti atnaujinti svetainės informaciją.

Perspėjimas:

Negarantuojame, kad šioje svetainėje esantis turinys yra tinkamas visose šalyse ar jurisdikcijose. Šis dokumentas:

neapriboja bei nepanaikina mūsų bei jūsų atsakomybės už mirtį ar traumas;
neapriboja mūsų bei jūsų atsakomybės už sukčiavimą;
neapriboja mūsų bei jūsų atsakomybės prieš valstybinius įstatymus; ir
neapriboja mūsų bei jūsų atsakomybės, kuri nėra apribojama valstybiniais įstatymais.
Apribojimai ir draudimai, nurodyti šioje sekcijoje ir kitose dokumento vietose: (a) yra taikomi ir ankstesnėms dokumento sekcijoms; bei (b) nustato atsakomybę šiam perspėjimui, įskaitant atsakomybę, atsiradus dėl sutarties ar numatytų taisyklių pažeidimo.

Tol, kol svetainėje bus teikiamos nemokamos paslaugos bei informacija, mes nebūsime atsakingi už bet kokius nuostolius bei praradimus.

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

“Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

Darbo laikas:
I Ne darbo diena
II-VI 11:00 - 18:00
VII 11:00 - 16:00

Informacija apie seansus:

Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131