DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI
KLAUSIMAI

KAUNAS, ŠIAULIAI

Pirmiausia, pasižiūrėkite ar yra laisvų vietų jūsų norimu laiku, tada įsigykite bilietą (-us) ir rezervuokite laiką.

Puslapio viršutinėje juostoje pele užeikite ant „BILIETAI“ bei pasirinkite miestą ir įsigykite bilietą (-us). Įsigytus bilietus gausite el. paštu. Gautame laiške taip pat rasite nuorodą galutinei seanso laiko rezervacijai. Atlikę rezervaciją gausite ją patvirtinantį laišką.

Rezervuojantis Jums reikės pateikti bilieto numerį, o nenurodžius jo – jūsų rezervacija gali būti vienašališkai atšaukta. 

Atvykę į vietą galėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką įnorimą laisvą seansą. Atkreipkite dėmesį, jog dažnai visi seansai būna rezervuoti iš anksto, tad norint sutaupyti laiko rekomenduojame įsigyti bilietus internetu ir iš anksto rezervuoti vietas į Jūsų norimą seansą. 

Taip pat pasitaiko išimčių, kad atvykus į Kauno ar Šiaulių muziejų ir įsigijus lankytojo bilietą – nėra laisvų vietų peržiūrėti Angelų takais. Tokiu atveju muziejaus lankytojo bilieto kaštai nėra grąžinami. 

Tai galite padaryti gautame rezervacijos patvirtinimo laiške spustelėje „REZERVACIJOS ATŠAUKIMAS“ nuorodą.  

Atlikus rezervacijos atšaukimą galite rezervuoti naują jums tinkamą laiką į filmo peržiūrą.

Apsilankant seansuose, kurie vyksta muziejuose, atėjus reikia įsigyti ir muziejaus lankytojo bilietą. Išimtis taikoma pateikus dovanų kuponą, jei jame nurodyta, kad muziejaus bilieto kaina yra įskaičiuota.

Taip pat primename, kad muziejų lankymas kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį yra nemokamas.

Tai nėra būtina. Atkeliavę į filmo seansą su savimi galite turėti elektroninį bilietą savo išmaniajame įrenginyje, atspausdintas bilietas nėra būtinas.  

Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai. 

Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimą, POLA kortelė arba mokytojo darbuotojo pažymėjimą.

Įsigiję bilietus, el. pašto adresu bilietai@angelutakais.lt nusiųskite užsakymo numerį (jį galite rasti laiške, kartu su atsiųstais bilietais ar bankinio pavedimo išraše)bei reikiamos įmonės rekvizitus.  

Taip, dovanų kuponus galite įsigyti tiek mūsų fizinėse erdvėse, tiek internetu esančioje skiltyje “DOVANŲ KUPONAI”.

Filmo peržiūros rekomenduojamos ne jaunesniems kaip 6 metų vaikams. Atvykus su jaunesniais vaikais, tėveliams patariame nežiūrėti filmo to pačio seanso metu, o stebėti vaiką, taip užtikrinant jo saugumą.

Taip, mūsų erdvės yra pritaikytos neįgaliesiems.

Didžiajai daliai žmonių virtualios realybės akiniai nesukelia svaigimo ar pykinimo pojūčių, tačiau rekomenduojame kiekvienam individualiai įsivertinti savo sveikatą.

Susisiekus su mumis praėjus 15 dienų nuo bilieto galiojimo pabaigos – jį pratęsiame nemokamai, tačiau jei kreipiamasi vėliau nei 15 dienų nuo bilieto galiojimo pabaigos, kad prasitęsti galiojimo laiką, turėtumėte susimokėti pratęsimo mokestį 4e/bilietui.

Pasibaigus galioti dovanų kuponui, turėtumėte susimokėti 4e/dovanų kuponui.

Pratęsimo mokestį susimokėti galite pas mus fizinėse erdvėse atvykę stebėti filmo. Primename, jeigu kreipiatės laiku ir jums galioja nemokamas pratęsimas, susisiekite su mumis. el. paštu bilietai@angelutakais.lt arba tel. nr.: +37066754630

#PoLietuvą renginiai:

Pirma rezervuokite laiką, o tada, ne vėliau kaip per valandą, įsigykite bilietą (-us). Pasirinkite norimą miestą ir rezervuokite sau tinkamą laiką, po rezervacijos jus iš karto nukreips į apmokėjimą. Nenusipirkus bilieto per valandą nuo rezervavimo laiko, rezervacija automatiškai atšaukiama.

Norint pakoreguoti rezervacijos laiką renginyje – susisiekite su mumis telefonu +37066754630  arba el. paštu bilietai@angelutakais.lt

Atšaukti rezervaciją galite, tačiau primename, kad pinigai už nepanaudotus bilietus negrąžinami. 

Atkeliavę į filmo seansą su savimi galite turėti elektroninį bilietą savo išmaniajame įrenginyje, atspausdintas bilietas nėra būtinas.  

Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai. 

Atvykę į vietą galėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką įartimiausią laisvą seansą. Atkreipkite dėmesį, jog dažnai visi seansai būna rezervuoti, tad norint sutaupyti laiko rekomenduojame įsigyti bilietus internetu ir iš anksto rezervuoti vietas į Jūsų norimą seansą.  

Turo “Po Lietuvą!” renginiuose jau yra galimybė įsigyti lengvatinius bilietus.

EDUKACIJOS IR KULTŪROS PASAS:

Kultūros pasas – priemonė, leidžianti moksleiviams valstybės lėšomis lankytis įvairiausiuose kultūros ir meno renginiuose: spektakliuose, koncertuose, parodose ir kitose pažintinėse bei edukacinėse kultūros veiklose. Daugiau informacijos rasite kulturospasas.lt.  

„Angelų takais“ yra Kultūros paso paslaugų tiekėjas, todėl moksleiviai šio projekto filmą gali žiūrėrti visiškai nemokamai. 

KP svetainėje https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos įvedę į paiešką „Angelų takais“, rasite dvi edukacijas – viena išvykstamoji, kita ne. Pasirinkite jums tinkančią, taip pat – datą, laiką ir pateikite mokinių sąrašą. Tada mes matysime užsakymą ir jį patvirtinsime arba atmesime (jei jis bus netinkamas). 

Jei norite apsilankyti edukacijoje Vilniuje, Kaune ar Šiauliuose, nurodykite Vilniaus adresą, o mes pasitikslinsime į kurį iš šių miestų ketiname atvykti. Jei edukacijos norite kitame, nei nurodyti miestai, vietoje, reikia pasirinkti išvykstamąją edukaciją ir nurodyti adresą. 

KP užsakymas turi būti pateiktas ir patvirtintas ne vėliau kaip 3 dienos iki edukacijos. Vėliau galima pridėti tik užsakymus papildomiems dalyviams, tačiau tai turi būti suderinta su edukacijos organizatoriumi.  

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ yra tinkamas visų klasių moksleiviams (1 – 12 klasės). 

Kaune vieno seanso metu gali dalyvauti 16 asmenų. Kol viena dalis grupės žiūri patirtį, kita grupė, lydima mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas bei Čiurlionio originalus. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus veikla. 

Šiauliuose vieno seanso metu gali dalyvauti 9 asmenų. Kol viena grupė keliauja į „Angelų takais“ edukaciją, kita grupė, lydima mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus veikla. 

Kituose miestuose dėl filmo peržiūros teiraukitės +370 66445241 arba margarita@angelutakais.lt 

Jei edukacija vyks stacionarioje erdvėje, maksimalus vietų skaičius – 35, išvykstamajame renginyje –  53 

Atsitikus neplanuotiems įvykiams, visada mums praneškite ir jūsų rezervaciją perkelsime kitai, jums tinkamai, datai. 

Atlikti pakeitimus galime ne visada, nes esame apriboti kitų užsakymų ir aplinkybių. Prašome suprasti, kad jei jau yra patvirtintas close up laiškas, turime teisę neatlikti jokių laiko korekcijų ar rezervacijos atšaukimo. 

Prieš užsakydami edukaciją būtinai suderinkite su mumis laiką, nes yra nemažas užsakymų kiekis, o ir atvykimo išlaidas apmokame patys, todėl turime optimizuoti renginio logistiką po Lietuvą. 

Apsilankant seansuose, kurie vyksta muziejuose, atėjus reikia įsigyti ir muziejaus lankytojo bilietą. Išimtis taikoma pateikus dovanų kuponą, jei jame nurodyta, kad muziejaus bilieto kaina įskaičiuota. Taip pat primename, kad muziejų lankymas kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį yra nemokamas.

Taip, mūsų naudojami pažangiausi virtualios realybės akiniai yra pritaikyti ir asmenims, kurie nešioja standartinius akinius. Tik prieš seansą apie tai įspėkite dirbančius žmonės, kurie padės užsidėti virtualios realybės akinius patogiai.  

Vienam, 15-os ir didesnę asmenų grupę lydinčiam, asmeniu filmo peržiūra yra nemokama. Jei grupę sudaro 26 ir daugiau asmenų, suteikiame 2 nemokamas peržiūras. 

Reikia pateikti kultūros paso bilietą arba mokinių sąrašą, patvirtintą seansų grafiką (close up laiškas). 

„Angelų takų“ erdvėse Kaune, Šiauliuose, kituose mūsų viešuose renginiuose jus pasitiksime. Jūsų mokykloje – atvyksime į  nurodytą vietą.  

Stacionariose erdvės – erdvės darbo valandomis. Išvykstamųjų renginių darbo laiką derinasi organizatorius ir užsakovas, jis gali būti labai įvairus. 

Į edukacijas stacionariose erdvėse priimamos ir nedidelės grupės, taip pat ir atviruose renginiuose kituose miestuose. Į konkrečią mokyklą vykstame, kai yra ne mažiau kaip 50 dalyvių, tačiau tai priklauso ir nuo atstumo, kitų aplinkybių, todėl kiekvienu atveju būtina mūsų teirautis.

Taip, tik reikėtų su organizatoriumi suderinti rezervaciją. 

Atsakingą už edukaciją asmenį prašome atvykti ne vėliau kaip 30 min. iki renginio, o jei renginyje dalyvaus daugiau nei 100 mokinių, atvykite 60 min. iki jo pradžios. 

Atsiskaitymai išvykstamuose renginiuose galimi tik mokėjimo kortele (taip pat ir mokyklose). Stacionariuose „Angelų takais“ erdvėse galima atsiskaityti ir grynais. Taip pat galime išrašyti ir SF.  

Adresas:

Galerija XX, Laisvės a. 7, Panevėžys

Darbo laikas:

Trečiadienis – Penktadienis 14:00 – 20:00

Šeštadieniais 10:00 – 20:00

Sekmadieniais 10:00 – 18:00

Adresas:

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55, Kaunas

Darbo laikas:

Pirmadieniais – nedirbame

Antradieniais – trečiadieniais 10:00 – 18:00 

Ketvirtadieniais 11:00 – 19:00 

Penktadieniais – sekmadieniais 10:00 – 18:00

Adresas:

Ch. Frenkelio vila, Aušros muziejus, Vilniaus g. 74, 76283 Šiauliai

Darbo laikas:

Pirmadieniais – antradieniais – nedirbame

Antradieniais – penktadieniais 10:00 – 18:00

Šeštadieniais – sekmadieniais 11:00 – 17:00

Adresas:

M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, M.K. Čiurlionio g.  35, Druskininkai

Darbo laikas:

Pirmadieniais – nedirbame

Antradieniais – šeštadieniais 11:00 – 18:00

Sekmadieniais 11:00 – 16:00

Adresas:

Marijampolės Kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė

Darbo laikas:

Sekmadieniais – Pirmadieniais – Antradieniais nedirbame

Trečiadienis – Penktadienis 14:00 – 20:00

Šeštadienis 10:00 – 20:00

Taip, sąskaitas faktūras išrašome. Norint gauti sąskaitą faktūrą parašykite mums laišką į bilietai@angelutakais.lt su įmonės rekvizitais bei bilietų užsakymo numeriu.

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.