Mes mielai Jums padėsime!

Konsultuojame telefonu
I,III,IV,V  8:30 – 17:00
II 10:00 – 17:00

Rezervuoti vietą į filmo seansą galite tik įsigiję bilietą. Tačiau kviečiame užsukti į bilietų skiltį ir pasirūpinti bilietu į seansą norimu laiku.

Atkeliavę į filmo seansą su savimi galite turėti elektroninį bilietą savo išmaniajame įrenginyje, atspausdintas bilietas nėra būtinas. 

Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.

Atvykę į vietą galėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką į artimiausią laisvą seansą. Atkreipiame dėmesį, jog dažnai visi seansai būna rezervuoti, tad norint sutaupyti laiko rekomenduojame įsigyti bilietus internetu ir iš anksto rezervuoti vietas į Jūsų norimą seansą. 

Norint rezervaciją atšaukti, pakoreguoti seanso laiką ar rezervuotų vietų skaičių skambinkite tel. nr. +37066754630 arba rašykite el. paštu bilietai@angelutakais.lt

Lengvatinį bilietą galite panaudoti pateikę galiojantį moksleivio, studento, senjoro, mokytojo ar POLA pažymėjimą.

Įsigiję bilietus el. pašto adresu bilietai@angelutakais.lt atsiųskite užsakymo numerį (jį galite rasti laiške kartu su atsiųstais bilietais arba bankinio pavedimo išraše) bei reikiamos įmonės rekvizitus. 

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

“Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

Darbo laikas:
I Ne darbo diena
II-VI 11:00 - 18:00
VII 11:00 - 16:00

Informacija apie seansus:

Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131