NAUJA

MULTISENSORINĖ ERDVĖ

Pojūčių meno centras Vilniuje

Vienuolio g. 4, Vilnius

Play Video

Bilietų įsigijimas į naująjį ateities meno centrą

BILIETAI Į RENGINĮ

Kuo ypatinga ši erdvė?

ATEITIES MENO CENTRAS

Ateities meno centras – vieta praturtinanti kultūrinį gyvenimą. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ ir papildomos inovatyvios technologijos instaliacijų erdvėje lankytojams leidžia pajusti Lietuvos kūrėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno kūrinių gylį ir suteikia
galimybę meną patirti iš naujos perspektyvos.

MULTISENSORINĖ ERDVĖ

Interaktyvūs sprendimai meno erdvėje apjungia meną bei technologijas. Vaizdo ir garso instaliacijos, sužadina teigiamas emocijas ir sukuria specifinę, magišką aplinką. Multisensorinėje erdvėje lankytojai gali laisvai judėti, tyrinėti ir susipažinti su  dailininko, kompozitoriaus meno kūriniais. Atraskite naujausias virtualios realybės technologijas ir M. K. Čiurlionio kūrybą iš naujo!

60 MINUČIŲ LAIMĖS

Nauja, multisensorinė erdvė žiūrovams suteikia galimybę  visiškai įsitraukti į M. K. Čiurlionio kūrybą ir jo pasakojamą istoriją. Net filmui pasibaigus ir nusiėmus akinius, jie ir toliau matys papildomas vizualizacijas, sustiprinančias viską, ką žmonės ką tik išvydo bei pajuto. Čia žiūrovai galės dar ilgiau interaktyviai mėgautis menu ir kultūra, nes patirtis trunka dvigubai ilgiau nei įprastai – valandą

300° PROJEKCIJOS, TAI DAUG DAUGIAU NEI FILMAS

Meno centre šią patirtį papildo įdiegtos inovatyvios projekcijos, leidžiančios patirti išskirtines
meno formas. Interaktyvios meno instaliacijos metu, lankytojai gali laisvai judėti ir tyrinėti dailininko,
kompozitoriaus M. K. Čiurlionio meno kūrinius, biografiją, o aktyviai sąveikaudami su technologijomis susipažįsta su menininko palikimu Lietuvai ir visam pasauliui.

ATEITIES MENO CENTRAS

„Inovatyvus M. K. Čiurlionio meno centras“ – vieta praturtinanti kultūrinį gyvenimą. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ ir papildomos inovatyvios technologijos instaliacijų erdvėje lankytojams leidžia pajusti Lietuvos kūrėjo meno kūrinių gylį ir suteikia galimybę meną patirti iš naujos perspektyvos.

MULTISENSORINĖ ERDVĖ

„Inovatyviame M. K.
Čiurlionio meno centre“ įrengti interaktyvūs perėjimai tarp patalpų, su interaktyviomis sienomis bei grindimis. Erdvėje bus pasitelkiami garso ir kvapų efektai sužadinsiantys teigiamas emocijas ir sukursiantys specifinę, magišką aplinką.

60 MINUČIŲ LAIMĖS

Nauja erdvė suteikia progą žiūrovams visiškai įsitraukti į M. K. Čiurlionio kūrybą ir jo pasakojamą istoriją – net filmui pasibaigus ir nusiėmus akinius, jie ir toliau matys papildomas vizualizacijas, sustiprinančias viską, ką žmonės ką tik išvydo bei pajuto. Čia žiūrovai galės dar ilgiau interaktyviai mėgautis menu ir kultūra, mat visa patirtis trunka dvigubai ilgiau nei įprastai – valandą

360° PROJEKCIJOS, TAI DAUG DAUGIAU NEI FILMAS

Meno centre šią patirtį papildo įdiegtos inovatyvios projekcijos, leidžiančios patirti išskirtines meno formas. Interaktyvios meno instaliacijos metu, lankytojai gali laisvai judėti ir tyrinėti dailininko, kompozitoriaus M. K. Čiurlionio meno kūrinius, biografiją, o aktyviai sąveikaudami su technologijomis susipažįsta su menininko palikimu Lietuvai ir visam pasauliui.


BILIETAI

   STANDARTINIS E. BILIETAS 20€
   LENGVATINIS BILIETAS*
12,5

   *Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimą, POLA kortelę arba mokytojo (darbuotojo) pažymėjimą ir vaikams.

   Seanso trukmė – 60 min.

   Bilietai parduodami internetu, drauge rezervuojant peržiūros laiką. Taip pat galima įsigyti bilietus kasoje (jeigu yra laisvų vietų).

   SEANSO LAIKO PERKĖLIMAS
   Jei pasikeitė planai ir norite perkelti esamą rezervaciją, tai padaryti galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko. Suplanuokite norimą apsilankymo datą bei seanso laiką ir susisiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (tel: +37066754630, bilietai@angelutakais.lt).
   Informavus apie rezervacijos perkėlimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko, rezervacijos perkėlimas nėra galimas.

   PINIGŲ GRĄŽINIMAS
   Atšaukti rezervaciją bei susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko (už lėšų grąžinimą bus taikomas administravimo mokestis – 3 Eur / bilietui).
   Norint susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus bei atšaukti rezervacijos laiką susisiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (bilietai@angelutakais.lt), nurodydami užsakymo numerį bei banko sąskaitos, į kurią turi būti grąžinamos lėšos, numerį. Informavus apie rezervacijos atšaukimą ir bilietų grąžinimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko pinigų grąžinimas nėra galimas.

   Informaciniai kontaktai
   : +370 667 54630 arba bilietai@angelutakais.lt.

   ADRESAS IR DARBO LAIKAS

   A. Vienuolio g. 4, Vilnius 
   II – IV  12:00 – 20:00, V 12:00 – 21:00, VI 11:00 – 21:00, VII 11:00 – 19:00
   Pirmadienis nedarbo diena.

   60 M. K. ČIURLIONIO PAVEIKSLŲ
   VR FILME​

   Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį. Atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas keičia ir praturtina aplinką, priartindamas ją prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.
   Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Angelas“, „Žinia“, „Saulė“.

   DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI
   KLAUSIMAI

   Pasirinkite norimą miestą ir rezervuokite sau tinkamą laiką bei vietų skaičių. Būtina nurodyti teisingą el. pašto adresą, nes į jį gausite rezervacijos patvirtinimą. Jūsų rezervacija galioja 60 minučių ir per šį laiką privalote apmokėti už norimus bilietus. 

   Neatlikus apmokėjimo per 60 minučių nuo seanso rezervavimo rezervacija yra automatiškai atšaukiama ir į el. paštą gaunate tai patvirtinantį laišką. 


   Atkeliavus į filmo seansą reikia pateikti informaciją kieno vardu buvo atlikta rezervacija. 

   Visas rezervacijas matome sistemoje, bet atkeliavus į filmo seansą mūsų darbuotojai gali paprašyti parodyti rezervacijos patvirtinimo laišką. Jį galima parodyti iš mobiliojo įrenginio, spausdinti laiško ar bilietų nėra būtinybės. 


   Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, reiškia, kad tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.


   Atvykę į vietą galėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką į artimiausią laisvą seansą. Atkreipiame dėmesį, jog perkant bilietą vietoje jo kaina bus didesnė (18 eurų), o laisvos vietos norimu laiku gali ir nebūti, tad norint sutaupyti ir įsigyti bilietus į seansą, vykstantį patogiausiu laiku, rekomenduojame bilietus įsigyti internetu ir iš anksto rezervuoti vietas.

    

   Norint rezervaciją atšaukti, pakoreguoti seanso laiką ar rezervuotų vietų skaičių, skambinkite tel. nr. +37066754630 arba rašykite el. paštu bilietai@angelutakais.lt


   Įsigiję bilietus atsiųskite užsakymo numerį arba kvito nuotrauką bei reikiamos įmonės rekvizitus el. pašto adresu bilietai@angelutakais.lt (užsakymo numerį galite rasti laiške, kartu su atsiųstais bilietais ar bankinio pavedimo išraše). 


   Dovanų kuponus galite įsigyti tiek mūsų fizinėse erdvėse, tiek internetu esančioje skiltyje DOVANŲ KUPONAI. 

   Turite dovanų kuponą ir norite jį panaudoti? Prieš planuodami apsilankyti seanse, pasirinkite norimą vietą, laiką ir apmokėjimo metu suveskite kupono kodą.
   Jeigu dėl tam tikrų aplinkybių negalite to atlikti, galite kreiptis el. paštu kuponai@angelutakais.lt nurodant dovanų kupono numerį, savo vardą, pavardę, telefono numerį, kuriame mieste bei kokiai datai ir laikui norite atlikti rezervaciją.


   Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Kaunas

   Nedirbame – 01.01, 03.11, per šv. Velykas, 05.01, Motinos dieną (pirmasis gegužės mėn. sekmadienis), Tėvo dieną (pirmasis birželio mėn. sekmadienis), birželio 24 d., liepos 6 d., rugpjūčio 15 d., lapkričio 1, 2 d., gruodžio 24–26 d.

   M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, Druskininkai
   Nedirbame – 01.01, 03.11, per šv. Velykas, 05.01, Motinos dieną (pirmasis gegužės mėn. sekmadienis), Tėvo dieną (pirmasis birželio mėn. sekmadienis), birželio 24 d., liepos 6 d., rugpjūčio 15 d., lapkričio 1, 2 d., gruodžio 24–26 d.

   Informuojame, kad žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant, bet neapsiribojant, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems vestibuliarinio aparato sutrikimų arba asmenims, patenkantiems į rizikos grupę: nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, gali padidėti laikinos pusiausvyros sutrikimo, galvos svaigimo ar pykinimo rizika.

   Kiekvienas dalyvis prieš seansą turi įvertinti savo sveikatą ir fizinę būklę. Nors virtualios realybės (toliau – VR) patirtis paprastai yra saugi, tačiau ji gali netikti asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip vestibuliarinio aparato ar sergantiems širdies ir kraujotakos ligomis. Asmenims,  turintiems sveikatos sutrikimų, nėščiosioms, taip pat apsvaigusiems nuo alkoholio ir/ar psichotropinių medžiagų rekomenduojame atidžiai apsvarstyti savo dalyvavimą VR seanse dėl didesnės susižalojimo rizikos.

   Įsigydami bilietą, Pirkėjas ir jį lydintys asmenys (kai Pirkėjas perka bilietus kitiems asmenims), patvirtina, jog buvo informuoti apie galimą riziką, supranta ir pripažįsta, kad dalyvavimas VR filmo seanse gali sukelti pusiausvyros pojūčių sutrikimus, kurie retais atvejais gali baigtis atsitiktiniu susižalojimu, ir pareiškia, kad, nepaisant anksčiau minėtų įspėjimų, prisiima šią riziką ir su tuo susijusias galimas neigiamas pasekmes.

   Jei VR seanso metu patiriate galvos svaigimą, diskomfortą ar kitus nemalonius pojūčius, raginame nedelsiant nusiimti VR akinius ir likti savo vietoje, kol pasijausite tikri dėl savo pusiausvyros ir fizinio stabilumo. Esant nurodytiems simptomams, prašome kreiptis į salės darbuotojus, kurie suteiks Jums pagalbą.


   Jei pasikeitė planai ir norite perkelti esamą rezervaciją, tai padaryti galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko. Suplanuokite norimą apsilankymo datą bei seanso laiką ir susiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (tel: +37066754630, bilietai@angelutakais.lt).
   Informavus apie rezervacijos perkėlimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko, rezervacijos perkėlimas nėra galimas.


   Atšaukti rezervaciją bei susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko (už lėšų grąžinimą bus taikomas administravimo mokestis – 3 Eur / bilietui).
   Norint susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus bei atšaukti rezervacijos laiką susisiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (bilietai@angelutakais.lt), nurodydami užsakymo numerį bei banko sąskaitos, į kurią turi būti grąžinamos lėšos, numerį. Informavus apie rezervacijos atšaukimą ir bilietų grąžinimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko pinigų grąžinimas nėra galimas.


   ANGELŲ TAKAIS #POLIETUVĄ

   Atkeliauja ir į Jūsų miestą! Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ kartu su komanda keliauja po visą Lietuvą.

   Išvyskite naujausią filmo versiją ir patirkite neįkainojamas emocijas unikaliausiose Lietuvos vietose. Tikrinkite maršrutą ir rezervuokite peržiūrą savo miestui JAU DABAR!   Norite paskviesti mus į savo miestą? Parašykite mums!

   Translate »

   Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

   “Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

   Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

   Darbo laikas:
   I Ne darbo diena
   II-VI 11:00 - 18:00
   VII 11:00 - 16:00

   Informacija apie seansus:

   Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
   Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131