BILIETAS „VISKAS ĮSKAIČIUOTA“

M. K. Čiurlionio nacionalinis dailės muziejus

Bilieto kaina: 45€ 24€

Šeštadienis 13:00 - 14:00​

Nauja patirtis – Bilietas „Viskas įskaičiuota“

Į šį bilietą įtraukta:

  • „Angelų takais“ filmo peržiūra (įprasta kaina – 15 €)
  • Muziejaus lankytojo bilietas (įprasta kaina – 10 €)
  • Ekskursija su gidu (įprasta kaina grupei iki 16 asmenų – 20 €)

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus yra vienas seniausių ir didžiausių dailės muziejų Lietuvoje. Tai yra vienintelė vieta pasaulyje, kur sukauptas beveik visas įžymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato ir visuomenės veikėjo M. K. Čiurlionio (1875–1911) kūrybinis palikimas.

„Angelų takais“ filmo seansų erdvė įsikūrusi pačiame muziejuje, greta salių, kuriose eksponuojami visi reikšmingiausi M. K. Čiurlionio dailės kūriniai. Tai puiki proga vieno apsilankymo metu patirti ir virtualioje realybėje sukurtą M. K. Čiurlionio pasaulį ir išvysti paveikslų, kurių daugelis atgyja filme, originalus.

Tačiau „Viskas įskaičiuota“ patirtis siūlo dar daugiau – pažinti M. K. Čiurlionio kūrybos paslaptis. Jas atskleis gilūs M. K. Čiurlionio palikimo žinovai, muziejaus gidai. Paprasta, visiems suprantama kalba papasakos apie jautrų, sudėtingą Čiurlioniškąjį pasaulį, apie konkrečius darbus, juose glūdinčias prasmes, kūrinių atsiradimo aplinkybes.

Patirties trukmė – 60 min.

Bilietus įsigyti ir rezervuotis laiką galima tik internetu. Bilieto kaina nurodyta vienam asmeniui.

The Lumen Prize


BILIETAI
KAUNAS | M. K. Čiurlionio nacionalinis dailės muziejus

Play Video
Prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojas virtualios realybės filmas „Angelų takas“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas tapytojo, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pradininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai.

Skambant paties autoriaus ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60 žinomų garsaus Lietuvos menininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti paveikslų personažus ir jų aplinką

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Pasirinkite norimą miestą ir rezervuokite sau tinkamą laiką bei vietų skaičių. Būtina nurodyti teisingą el. pašto adresą nes jį į gausite rezervacijos patvirtinimą. Jūsų rezervacija galioja 60 minučių ir per šį laiką privalote apmokėti už norimus bilietus. 

Neatlikus apmokėjimo per 60 minučių nuo seanso rezervavimo –  rezervacija yra  automatiškai atšaukiama ir į el. paštą gaunate tai patvirtinantį laišką. 

Yra keleta priežasčių:

  • Dažniausiai yra neatliktas apmokėjimas.
  • Taip pat kartais pasitaiko, kad klientai atlieka keletą rezervacijų ir viena iš jų neapmokėta. Dėl to sistema ją atšaukia. 
  • Labai retai pasitaiko kad mokėjimai užstringa dėl banko kaltės. 

Atkeliavę į filmo seansą reikia pateikti informaciją: kieno vardu buvo atlikta rezervacija. 

Visas rezervacijas matome internete, bet atkeliavę  į filmo seansą mūsų darbuotojai gali paprašyti parodyti rezervacijos patvirtinimo laišką. Jį galima parodyti iš mobiliojo įrenginio, spausdinti laiško ar bilietų nėra būtinybės. 

Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.

„Viskas įskaičiuota“ bilietą galite įsigyti tik internetu, kartu atliekant rezervaciją.

Norint rezervaciją atšaukti, pakoreguoti seanso laiką ar rezervuotų vietų skaičių, skambinkite tel. nr. +37066754630 arba rašykite el. paštu bilietai@angelutakais.lt

Įsigiję bilietus atsiųskite užsakymo numerį arba kvito nuotrauką bei reikiamos įmonės rekvizitus el. pašto adresu bilietai@angelutakais.lt (užsakymo numerį galite rasti laiške, kartu su atsiųstais bilietais ar bankinio pavedimo išraše). 

Turo “Po Lietuvą!” renginiuose nuo šiol yra galimybė įsigyti  lengvatinius bilietus.

Informuojame, kad žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant, bet neapsiribojant, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems vestibuliarinio aparato sutrikimų arba asmenims, patenkantiems į rizikos grupę: nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, gali padidėti laikinos pusiausvyros sutrikimo, galvos svaigimo ar pykinimo rizika.

Kiekvienas dalyvis prieš seansą turi įvertinti savo sveikatą ir fizinę būklę. Nors virtualios realybės (toliau – VR) patirtis paprastai yra saugi, tačiau ji gali netikti asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip vestibuliarinio aparato ar sergantiems širdies ir kraujotakos ligomis. Asmenims,  turintiems sveikatos sutrikimų, nėščiosioms, taip pat apsvaigusiems nuo alkoholio ir/ar psichotropinių medžiagų rekomenduojame atidžiai apsvarstyti savo dalyvavimą VR seanse dėl didesnės susižalojimo rizikos.

Įsigydami bilietą, Pirkėjas ir jį lydintys asmenys (kai Pirkėjas perka bilietus kitiems asmenims), patvirtina, jog buvo informuoti apie galimą riziką, supranta ir pripažįsta, kad dalyvavimas VR filmo seanse gali sukelti pusiausvyros pojūčių sutrikimus, kurie retais atvejais gali baigtis atsitiktiniu susižalojimu, ir pareiškia, kad, nepaisant anksčiau minėtų įspėjimų, prisiima šią riziką ir su tuo susijusias galimas neigiamas pasekmes.

Jei VR seanso metu patiriate galvos svaigimą, diskomfortą ar kitus nemalonius pojūčius, raginame nedelsiant nusiimti VR akinius ir likti savo vietoje kol pasijausite tikri dėl savo pusiausvyros ir fizinio stabilumo. Esant nurodytiems simptomams, prašome kreiptis į salės darbuotojus, kurie suteiks Jums pagalbą.

ANGELŲ TAKAIS #poLietuvą

Atkeliauja ir į Jūsų miestą! Virtualios realybės filmas „Angelų takais“, kartu su komanda, keliauja po visą Lietuvą. Išvyskite naujausią filmo versiją ir patirkite neįkainojamas emocijas unikaliausiose Lietuvos vietose. Tikrinkite maršrutą ir rezervuokite peržiūrą savo miestui JAU DABAR!

Norite paskviesti mus į savo miestą? Parašykite mums!

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.