VILNIUS

Signatarų namai

Kaina:

Bilieto kaina: 20€
Lengvatinio: 12.50€

Darbo laikas:

II - V 10:00-18:00
VI - VII 12:00-17:00
Pirmadienis yra
nedarbo diena

Paskutinį mėnesio sekmadienį - nedirbame.

300 tūkstančių asmenų neklysta – „Angelų takais”  privalo pamatyti kiekvienas!

M. K. Čiurlionis mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš tiesų, šiomis dienomis viskas kitaip – daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Mūsų pasaulis subyrėjęs į atskiras simfonijos dalis. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą, harmoningesnį pasaulį. Matę filmą neleis pameluoti, kad kelionė tame pasaulyje, po daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų, – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.

„Angelų takais” VR filmas – tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti nuo kasdienybės ir pabūti šviesoje. Šis filmas rekomenduojamas visiems ir vaikams nuo 6 m. Filmas žiūrimas atsisėdus ant besisukančios 360° kėdės, todėl filmu gali mėgautis visi.

Pelnyti apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį apdovanojimą už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už profesinę meistrystę.

Informacija apie bilietus: Projektas demonstruojamas Signatarų namuose, Vilniuje, todėl yra galimybė įsigyti dvejopus bilietus: „Standartinius bilietus” arba „Viskas įskaičiuota” bilietus.

Standartinis* e. bilietas20€
Lengvatinis bilietas* – 12.50€
(į bilietų kainas įskaičiuoti ir Signatarų namų bilietai)
Signatarų namų bilietas – 5€; Lengvatinis Signatarų namų bilietas* – 2,5€


*Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimą, POLA kortelę arba mokytojo (darbuotojo) pažymėjimą.

Nauja patirtis – Bilietas „Viskas įskaičiuota“ Į šį bilietą įtraukta:

 • „Angelų takais“ filmo peržiūra
 • Muziejaus lankytojo bilietas
 • Ekskursija su gidu

Standartinis „Viskas įskaičiuota” bilietas23€
Lengvatinis „Viskas įskaičiuota” bilietas: 15.50€

(į bilietų kainas įskaičiuoti ir Signatarų namų bilietai) Signatarų namų bilietas – 5€; Lengvatinis Signatarų namų bilietas* – 2,5€

Ekskursija vyksta lietuvių kalba, dėl ekskursijos grupėms užsienio kalba prašome kreiptis: margarita@angelutakais.lt

Abejų tipų bilietai parduodami internetu, drauge rezervuojant peržiūros laiką. Taip pat galima įsigyti bilietus kasoje (jeigu yra laisvų vietų). Bilietus įsigyti ir rezervuotis laiką galima tik internetu. Bilieto kaina nurodyta vienam asmeniui.


BILIETAI
VILNIUS | SIGNATARŲ NAMAI
Informacinis tel.: +370 667 54630

    Play Video
    Prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojas virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas tapytojo, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pradininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai.

    Skambant paties autoriaus ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60 žinomų garsaus Lietuvos menininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti paveikslų personažus ir jų aplinką

    DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

    Pasirinkite norimą miestą ir rezervuokite sau tinkamą laiką bei vietų skaičių. Būtina nurodyti teisingą el. pašto adresą, nes į jį gausite rezervacijos patvirtinimą. Jūsų rezervacija galioja 60 minučių ir per šį laiką privalote apmokėti už norimus bilietus. 

    Neatlikus apmokėjimo per 60 minučių nuo seanso rezervavimo rezervacija yra automatiškai atšaukiama ir į el. paštą gaunate tai patvirtinantį laišką. 

    Atkeliavus į filmo seansą reikia pateikti informaciją kieno vardu buvo atlikta rezervacija. 

    Visas rezervacijas matome sistemoje, bet atkeliavus į filmo seansą mūsų darbuotojai gali paprašyti parodyti rezervacijos patvirtinimo laišką. Jį galima parodyti iš mobiliojo įrenginio, spausdinti laiško ar bilietų nėra būtinybės. 

    Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, reiškia, kad tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.

    Atvykę į vietą galėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką į artimiausią laisvą seansą. Atkreipiame dėmesį, jog perkant bilietą vietoje jo kaina bus didesnė (18 eurų), o laisvos vietos norimu laiku gali ir nebūti, tad norint sutaupyti ir įsigyti bilietus į seansą, vykstantį patogiausiu laiku, rekomenduojame bilietus įsigyti internetu ir iš anksto rezervuoti vietas. 

    Norint rezervaciją atšaukti, pakoreguoti seanso laiką ar rezervuotų vietų skaičių, skambinkite tel. nr. +37066754630 arba rašykite el. paštu bilietai@angelutakais.lt

    Įsigiję bilietus atsiųskite užsakymo numerį arba kvito nuotrauką bei reikiamos įmonės rekvizitus el. pašto adresu bilietai@angelutakais.lt (užsakymo numerį galite rasti laiške, kartu su atsiųstais bilietais ar bankinio pavedimo išraše). 

    Turo “Po Lietuvą!” renginiuose yra galimybė įsigyti lengvatinius bilietus.

    Dovanų kuponus galite įsigyti tiek mūsų fizinėse erdvėse, tiek internetu esančioje skiltyje DOVANŲ KUPONAI. 

    Turite dovanų kuponą ir norite jį panaudoti? Prieš planuodami apsilankyti seanse, pasirinkite norimą vietą, laiką ir apmokėjimo metu suveskite kupono kodą.
    Jeigu dėl tam tikrų aplinkybių negalite to atlikti, galite kreiptis el. paštu kuponai@angelutakais.lt nurodant dovanų kupono numerį, savo vardą, pavardę, telefono numerį, kuriame mieste bei kokiai datai ir laikui norite atlikti rezervaciją.

    Informuojame, kad žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant, bet neapsiribojant, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems vestibuliarinio aparato sutrikimų arba asmenims, patenkantiems į rizikos grupę: nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, gali padidėti laikinos pusiausvyros sutrikimo, galvos svaigimo ar pykinimo rizika.

    Kiekvienas dalyvis prieš seansą turi įvertinti savo sveikatą ir fizinę būklę. Nors virtualios realybės (toliau – VR) patirtis paprastai yra saugi, tačiau ji gali netikti asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip vestibuliarinio aparato ar sergantiems širdies ir kraujotakos ligomis. Asmenims,  turintiems sveikatos sutrikimų, nėščiosioms, taip pat apsvaigusiems nuo alkoholio ir/ar psichotropinių medžiagų rekomenduojame atidžiai apsvarstyti savo dalyvavimą VR seanse dėl didesnės susižalojimo rizikos.

    Įsigydami bilietą, Pirkėjas ir jį lydintys asmenys (kai Pirkėjas perka bilietus kitiems asmenims), patvirtina, jog buvo informuoti apie galimą riziką, supranta ir pripažįsta, kad dalyvavimas VR filmo seanse gali sukelti pusiausvyros pojūčių sutrikimus, kurie retais atvejais gali baigtis atsitiktiniu susižalojimu, ir pareiškia, kad, nepaisant anksčiau minėtų įspėjimų, prisiima šią riziką ir su tuo susijusias galimas neigiamas pasekmes.

    Jei VR seanso metu patiriate galvos svaigimą, diskomfortą ar kitus nemalonius pojūčius, raginame nedelsiant nusiimti VR akinius ir likti savo vietoje, kol pasijausite tikri dėl savo pusiausvyros ir fizinio stabilumo. Esant nurodytiems simptomams, prašome kreiptis į salės darbuotojus, kurie suteiks Jums pagalbą.

    Signatarų namai, Vilnius
    Nedirbame – 02.16, 02.17, 03.11.

    Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Kaunas
    Nedirbame – 01.01, 03.11, per šv. Velykas, 05.01, Motinos dieną (pirmasis gegužės mėn. sekmadienis), Tėvo dieną (pirmasis birželio mėn. sekmadienis), birželio 24 d., liepos 6 d., rugpjūčio 15 d., lapkričio 1, 2 d., gruodžio 24–26 d.

    M. K. Čiurlionio memorialinis muziejus, Druskininkai
    Nedirbame – 01.01, 03.11, per šv. Velykas, 05.01, Motinos dieną (pirmasis gegužės mėn. sekmadienis), Tėvo dieną (pirmasis birželio mėn. sekmadienis), birželio 24 d., liepos 6 d., rugpjūčio 15 d., lapkričio 1, 2 d., gruodžio 24–26 d.

    Jei pasikeitė planai ir norite perkelti esamą rezervaciją, tai padaryti galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko. Suplanuokite norimą apsilankymo datą bei seanso laiką ir susiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (tel: +37066754630, bilietai@angelutakais.lt).
    Informavus apie rezervacijos perkėlimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko, rezervacijos perkėlimas nėra galimas.

    Atšaukti rezervaciją bei susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko (už lėšų grąžinimą bus taikomas administravimo mokestis – 3 Eur / bilietui).
    Norint susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus bei atšaukti rezervacijos laiką susisiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (bilietai@angelutakais.lt), nurodydami užsakymo numerį bei banko sąskaitos, į kurią turi būti grąžinamos lėšos, numerį. Informavus apie rezervacijos atšaukimą ir bilietų grąžinimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko pinigų grąžinimas nėra galimas.

    ANGELŲ TAKAIS #poLietuvą

    Atkeliauja ir į Jūsų miestą! Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ kartu su komanda keliauja po visą Lietuvą. Išvyskite naujausią filmo versiją ir patirkite neįkainojamas emocijas unikaliausiose Lietuvos vietose. Tikrinkite maršrutą ir rezervuokite peržiūrą savo miestui JAU DABAR!

    Norite paskviesti mus į savo miestą? Parašykite mums!

    Translate »

    Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

    “Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

    Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

    Darbo laikas:
    I Ne darbo diena
    II-VI 11:00 - 18:00
    VII 11:00 - 16:00

    Informacija apie seansus:

    Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
    Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131