SKUODAS

Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Parodos laikas: 10.12 - 10.14

E. bilieto kaina: 15€
Perkant vietoje: 18€
Lengvatinis: 10€*

Darbo laikas: 10.12 - 10.13 (12:00 - 19:00)
10.14 (10:00 - 17:00)

M. K. Čiurlionio mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš tiesų, šiomis dienomis viskas kitaip – daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Mūsų pasaulis subyrėjęs į atskiras simfonijos dalis. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą, harmoningesnį pasaulį. Matę filmą neleis pameluoti, kad kelionė tame pasaulyje, po daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų, – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.

Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti nuo kasdienybės ir pabūti šviesoje.

Seanso trukmė – 45 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Bilietai – bilietai parduodami internetu pigiau, drauge rezervuojant peržiūros laiką. Taip pat galima Įsigyti bilietus seansų vietoje už šiek tiek didesnę kainą, tik jeigu yra laisvų vietų. Atsiskaitymas vietoje – tik bankine kortele, grynieji nėra priimami.

Apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį apdovanojimą už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už profesinę meistrystę.

*Lengvatiniai bilietai galioja tik turint moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimą ar POLA kortelę.

The Lumen Prize
Play Video
Prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojas virtualios realybės filmas „Angelų takas“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas tapytojo, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pradininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai.

Skambant paties autoriaus ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60 žinomų garsaus Lietuvos menininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti paveikslų personažus ir jų aplinką

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Pasirinkite norimą miestą ir rezervuokite sau tinkamą laiką bei vietų skaičių. Būtina nurodyti teisingą el. pašto adresą nes jį į gausite rezervacijos patvirtinimą. Jūsų rezervacija galioja 60 minučių ir per šį laiką privalote apmokėti už norimus bilietus. 

Neatlikus apmokėjimo per 60 minučių nuo seanso rezervavimo –  rezervacija yra  automatiškai atšaukiama ir į el. paštą gaunate tai patvirtinantį laišką. 

Yra keleta priežasčių:

  • Dažniausiai yra neatliktas apmokėjimas.
  • Taip pat kartais pasitaiko, kad klientai atlieka keletą rezervacijų ir viena iš jų neapmokėta. Dėl to sistema ją atšaukia. 
  • Labai retai pasitaiko kad mokėjimai užstringa dėl banko kaltės. 

Atkeliavę į filmo seansą reikia pateikti informaciją: kieno vardu buvo atlikta rezervacija. 

Visas rezervacijas matome internete, bet atkeliavę  į filmo seansą mūsų darbuotojai gali paprašyti parodyti rezervacijos patviritnimo laišką. Jį galima parodyti iš mobiliojo įrenginio, spausidinti laiško ar bilietų nėra būtinybės. 

Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.

Atvykę į vietą glėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką į artimiausią laisvą seansą. Atkreipiame dėmesį, jog perkant bilietą vietoje jo kaina bus didesnė (18 eurų) taipogi dažnai visi seansai būna rezervuoti, tad norint sutaupyti laiko ir pinigų rekomenduojame įsigyti bilietus internetu ir iš anksto rezervuoti vietas į Jūsų norimą seansą. 

Norint rezervaciją atšaukti, pakoreguoti seanso laiką ar rezervuotų vietų skaičių, skambinkite tel. nr. +37066754630 arba rašykite el. paštu bilietai@angelutakais.lt

Įsigiję bilietus atsiųskite užsakymo numerį arba kvito nuotrauką bei reikiamos įmonės rekvizitus el. pašto adresu bilietai@angelutakais.lt (užsakymo numerį galite rasti laiške, kartu su atsiųstais bilietais ar bankinio pavedimo išraše). 

Turo “Po Lietuvą!” renginiuose yra galimybė įsigyti lengvatinius bilietus.

Dovanų kuponus galite įsigyti tiek mūsų fizinėse erdvėse, tiek internetu esančioje skiltyje “DOVANŲ KUPONAI. 

Turite dovanų kuponą ir norite jį panaudoti? Susiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais ir jie užrezervuos norimam seansui. 

Informuojame, kad žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant, bet neapsiribojant, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems vestibuliarinio aparato sutrikimų arba asmenims, patenkantiems į rizikos grupę: nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, gali padidėti laikinos pusiausviros sutrikimo, galvos svaigimo ar pykinimo rizika.

Kiekvienas dalyvis prieš seansą turi įvertinti savo sveikatą ir fizinę būklę. Nors virtualios realybės (toliau – VR) patirtis paprastai yra saugi, tačiau ji gali netikti asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip vestibuliarinio aparato ar sergantiems širdies ir kraujotakos ligomis. Asmenims,  turintiems sveikatos sutrikimų, nėščiosioms, taip pat apsvaigusiems nuo alkoholio ir/ar psichotropinių medžiagų rekomenduojame atidžiai apsvarstyti savo dalyvavimą VR seanse dėl didesnės susižalojimo rizikos.

Įsigydami bilietą, Pirkėjas ir jį lydintys asmenys (kai Pirkėjas perka bilietus kitiems asmenims), patvirtina, jog buvo informuoti apie galimą riziką, supranta ir pripažįsta, kad dalyvavimas VR filmo seanse gali sukelti pusiausvyros pojūčių sutrikimus, kurie retais atvejais gali baigtis atsitiktiniu susižalojimu, ir pareiškia, kad, nepaisant anksčiau minėtų įspėjimų, prisiima šią riziką ir su tuo susijusias galimas neigiamas pasekmes.

Jei VR seanso metu patiriate galvos svaigimą, diskomfortą ar kitus nemalonius pojūčius, raginame nedelsiant nusiimti VR akinius ir likti savo vietoje kol pasijausite tikri dėl savo pusiausvyros ir fizinio stabilumo. Esant nurodytiems simptomas, prašome kreiptis į salės darbuotojus, kurie suteiks Jums pagalbą.

Angelu takais po Lietuva

ANGELŲ TAKAIS #poLietuvą

Atkeliauja ir į Jūsų miestą! Virtualios realybės filmas „Angelų takais“, kartu su komanda, keliauja po visą Lietuvą. Išvyskite naujausią filmo versiją ir patirkite neįkainojamas emocijas unikaliausiose Lietuvos vietose. Tikrinkite maršrutą ir rezervuokite peržiūrą savo miestui JAU DABAR!

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.