ŠIAULIAI

C. Frenkelio Vila, Aušros muziejus

Darbo laikas: III – V 10:00 – 18:00 | VI-VII 11:00 – 17:00

Pirmadienis ir antradienis yra nedarbo dienos.

M. K. Čiurlionio mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš tiesų, šiomis dienomis viskas kitaip – daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Mūsų pasaulis subyrėjęs į atskiras simfonijos dalis. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą, harmoningesnį pasaulį. Matę filmą neleis pameluoti, kad kelionė tame pasaulyje, po daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų, – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.

Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti nuo kasdienybės ir pabūti šviesoje.

Seanso trukmė – 30 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Seanso laiko rezervacija: norint rezervuoti laiką pirmiau įsigykite bilietus žemiau pateikta nuoroda ir tik tada atlikite seanso laiko rezervaciją. Rezervavus laiką iš anksto neįsigijus bilietų – vietos automatiškai gali būti anuliuotos.

Bilietai – bilietai parduodami internetu ir seansų vietoje, laiko rezervacija atliekama tik internetu. Atsiskaitymas vietoje – tik bankine kortele, grynieji nėra priimami. Nuoroda bilietų įsigijimui: https://angelutakais.lt/bilietai/siauliai

Apdovanojimai
: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį apdovanojimą už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už profesinę meistrystę.


BILIETAI
ŠIAULIAI | C. Frenkelio Vila, Aušros muziejus | Iki sausio 14 d.

   Play Video
   Prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojas virtualios realybės filmas „Angelų takas“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas tapytojo, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pradininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai.

   Skambant paties autoriaus ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje prasideda žiūrovo pažintis su 60 žinomų garsaus Lietuvos menininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti paveikslų personažus ir jų aplinką

   DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

   Pirmiausia, pasižiūrėkite ar yra laisvų vietų jūsų norimu laiku, tada įsigykite bilietą (-us) ir rezervuokite laiką. Galutinė seanso laiko rezervacija galima tik įsigijus bilietą (-us). 

   Puslapio viršutinėje juostoje pele užeikite ant „BILIETAI“ bei pasirinkite miestą ir įsigykite bilietą (-us). Įsigytus bilietus gausite el. paštu. Gautame laiške taip pat rasite nuorodą galutinei seanso laiko rezervacijai. Atlikę rezervaciją gausite ją patvirtinantį laišką.

   Rezervuojantis Jums reikės pateikti bilieto numerį, o nenurodžius jo – jūsų rezervacija gali būti vienašališkai atšaukta.

   Atvykę į vietą galėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką įnorimą laisvą seansą. Atkreipkite dėmesį, jog dažnai visi seansai būna rezervuoti iš anksto, tad norint sutaupyti laiko rekomenduojame įsigyti bilietus internetu ir iš anksto rezervuoti vietas į Jūsų norimą seansą. 

   Taip pat pasitaiko išimčių, kad atvykus į muziejų ir įsigijus lankytojo bilietą – nėra laisvų vietų peržiūrėti Angelų takais. Tokiu atveju muziejaus lankytojo bilieto kaštai nėra grąžinami. 

   Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.

   Tai galite padaryti gautame rezervacijos patvirtinimo laiške spustelėje „REZERVACIJOS ATŠAUKIMAS“ nuorodą.  

   Atlikus rezervacijos atšaukimą galite rezervuoti naują jums tinkamą laiką į filmo peržiūrą

   Apsilankant seansuose, kurie vyksta muziejuose, atėjus reikia įsigyti ir muziejaus lankytojo bilietą. Išimtis taikoma pateikus dovanų kuponą, jei jame nurodyta, kad muziejaus bilieto kaina yra įskaičiuota.

   Taip pat primename, kad muziejų lankymas kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį yra nemokamas.

   Tai nėra būtina. Atkeliavę į filmo seansą su savimi galite turėti elektroninį bilietą savo išmaniajame įrenginyje, atspausdintas bilietas nėra būtinas.  

    

   Dovanų kuponus galite įsigyti tiek mūsų fizinėse erdvėse, tiek internetu esančioje skiltyje “DOVANŲ KUPONAI.”

   Prieš planuodami apsilankyti seanse, pasirinkite norimą vietą, laiką ir apmokėjimo metu suveskite kupono kodą.
   Jeigu dėl tam tikrų aplinkybių negalite to atlikti, galite kreiptis el. Paštu kuponai@angelutakais.lt nurodant dovanų kupono numerį savo vardą, pavardę, telefono numerį, kuriame mieste norite atlikti rezervaciją, kokiai datai bei laikui.

   Informuojame, kad žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant, bet neapsiribojant, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems vestibuliarinio aparato sutrikimų arba asmenims, patenkantiems į rizikos grupę: nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, gali padidėti laikinos pusiausvyros sutrikimo, galvos svaigimo ar pykinimo rizika.

   Kiekvienas dalyvis prieš seansą turi įvertinti savo sveikatą ir fizinę būklę. Nors virtualios realybės (toliau – VR) patirtis paprastai yra saugi, tačiau ji gali netikti asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip vestibuliarinio aparato ar sergantiems širdies ir kraujotakos ligomis. Asmenims,  turintiems sveikatos sutrikimų, nėščiosioms, taip pat apsvaigusiems nuo alkoholio ir/ar psichotropinių medžiagų rekomenduojame atidžiai apsvarstyti savo dalyvavimą VR seanse dėl didesnės susižalojimo rizikos.

   Įsigydami bilietą, Pirkėjas ir jį lydintys asmenys (kai Pirkėjas perka bilietus kitiems asmenims), patvirtina, jog buvo informuoti apie galimą riziką, supranta ir pripažįsta, kad dalyvavimas VR filmo seanse gali sukelti pusiausvyros pojūčių sutrikimus, kurie retais atvejais gali baigtis atsitiktiniu susižalojimu, ir pareiškia, kad, nepaisant anksčiau minėtų įspėjimų, prisiima šią riziką ir su tuo susijusias galimas neigiamas pasekmes.

   Jei VR seanso metu patiriate galvos svaigimą, diskomfortą ar kitus nemalonius pojūčius, raginame nedelsiant nusiimti VR akinius ir likti savo vietoje kol pasijausite tikri dėl savo pusiausvyros ir fizinio stabilumo. Esant nurodytiems simptomams, prašome kreiptis į salės darbuotojus, kurie suteiks Jums pagalbą.

   ANGELŲ TAKAIS #poLietuvą

   Atkeliauja ir į Jūsų miestą! Virtualios realybės filmas „Angelų takais“, kartu su komanda, keliauja po visą Lietuvą. Išvyskite naujausią filmo versiją ir patirkite neįkainojamas emocijas unikaliausiose Lietuvos vietose. Tikrinkite maršrutą ir rezervuokite peržiūrą savo miestui JAU DABAR!

   Norite paskviesti mus į savo miestą? Parašykite mums!

   Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

   “Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

   Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

   Darbo laikas:
   I Ne darbo diena
   II-VI 11:00 - 18:00
   VII 11:00 - 16:00

   Informacija apie seansus:

   Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
   Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131