TRAIL OF ANGELS

The virtual reality film “Trail of Angels”, the winner of prestigious international and national competitions, is a work by Kristina Buožytė and Vitalijus Žukas, dedicated to the creations of the artist, composer, and pioneer of abstract art Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.

The virtual reality film invites you to get acquainted with 60 well-known and easily recognizable and less visible paintings by the Lithuanian artist in VR space: “Serenity”, “Angels (Paradise)”, “The Altar”, “Angel”, “News”, “The Sun”. Separate fragments of some of the paintings are also shown in the film: environment, objects, details, lights, sky, earth. The 25-minute journey “Trail of Angels” is accompanied by M. K. Čiurlionis’ and composer Mindaugas Urbaitis’ music. Throughout the film, the surroundings react to the viewer’s gaze: careful observation of the environment changes it, enriches it, and brings it closer to the original paintings of M. K. Čiurlionis.

The Lumen Prize

Invite us to your country and trip with the genius!

Let's get in touch!

Lukas Verpetinskas (CEO)

Play Video

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Pirmiausia, pasižiūrėkite ar yra laisvų vietų jūsų norimu laiku, tada įsigykite bilietą (-us) ir rezervuokite laiką. Galutinė seanso laiko rezervacija galima tik įsigijus bilietą (-us). 

Puslapio viršutinėje juostoje pele užeikite ant „BILIETAI“ bei pasirinkite miestą ir įsigykite bilietą (-us). Įsigytus bilietus gausite el. paštu. Gautame laiške taip pat rasite nuorodą galutinei seanso laiko rezervacijai. Atlikę rezervaciją gausite ją patvirtinantį laišką.

Rezervuojantis Jums reikės pateikti bilieto numerį, o nenruodžius jo – jūsų rezervacija gali būti vienašališkai atšaukta.

Atvykę į vietą glėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką įnorimą laisvą seansą. Atkreipkite dėmesį, jog dažnai visi seansai būna rezervuoti iš anksto, tad norint sutaupyti laiko rekomenduojame įsigyti bilietus internetu ir iš anksto rezervuoti vietas į Jūsų norimą seansą. 

Taip pat pasitaiko išimčių, kad atvykus į muziejų ir įsigijus lankytojo bilietą – nėra laisvų vietų peržiūrėti Angelų takais. Tokiu atveju muziejaus lankytojo bilieto kaštai nėra grąžinami. 

Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi seansų laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.

Tai galite padaryti gautame rezervacijos patvirtinimo laiške spustelėje „REZERVACIJOS ATŠAUKIMAS“ nuorodą.  

Atlikus rezervacijos atšaukimą galite rezervuoti naują jums tinkamą laiką į filmo peržiūrą

Apsilankant seansuose, kurie vyksta muziejuose, atėjus reikia įsigyti ir muziejaus lankytojo bilietą. Išimtis taikoma pateikus dovanų kuponą, jei jame nurodyta, kad muziejaus bilieto kaina yra įskaičiuota.

Taip pat primename, kad muziejų lankymas kiekvieno mėnesio paskutinį sekmadienį yra nemokamas.

Tai nėra būtina. Atkeliavę į filmo seansą su savimi galite turėti elektroninį bilietą savo išmaniajame įrenginyje, atspausdintas bilietas nėra būtinas.  

 

Dovanų kuponus galite įsigyti tiek mūsų fizinėse erdvėse, tiek internetu esančioje skiltyje “DOVANŲ KUPONAI.”

Turite dovanų kuponą ir norite jį panaudoti? Susiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais ir jie užrezervuos norimam seansui. 

Informuojame, kad žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant, bet neapsiribojant, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems vestibuliarinio aparato sutrikimų arba asmenims, patenkantiems į rizikos grupę: nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, gali padidėti laikinos pusiausviros sutrikimo, galvos svaigimo ar pykinimo rizika.

Kiekvienas dalyvis prieš seansą turi įvertinti savo sveikatą ir fizinę būklę. Nors virtualios realybės (toliau – VR) patirtis paprastai yra saugi, tačiau ji gali netikti asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip vestibuliarinio aparato ar sergantiems širdies ir kraujotakos ligomis. Asmenims,  turintiems sveikatos sutrikimų, nėščiosioms, taip pat apsvaigusiems nuo alkoholio ir/ar psichotropinių medžiagų rekomenduojame atidžiai apsvarstyti savo dalyvavimą VR seanse dėl didesnės susižalojimo rizikos.

Įsigydami bilietą, Pirkėjas ir jį lydintys asmenys (kai Pirkėjas perka bilietus kitiems asmenims), patvirtina, jog buvo informuoti apie galimą riziką, supranta ir pripažįsta, kad dalyvavimas VR filmo seanse gali sukelti pusiausvyros pojūčių sutrikimus, kurie retais atvejais gali baigtis atsitiktiniu susižalojimu, ir pareiškia, kad, nepaisant anksčiau minėtų įspėjimų, prisiima šią riziką ir su tuo susijusias galimas neigiamas pasekmes.

Jei VR seanso metu patiriate galvos svaigimą, diskomfortą ar kitus nemalonius pojūčius, raginame nedelsiant nusiimti VR akinius ir likti savo vietoje kol pasijausite tikri dėl savo pusiausvyros ir fizinio stabilumo. Esant nurodytiems simptomas, prašome kreiptis į salės darbuotojus, kurie suteiks Jums pagalbą.

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.