SUSIPAŽINK SU M. K. ČIURLIONIO KŪRYBA IŠ NAUJO

Skambant paties M. K. Čiurlionio ir M. Urbaičio muzikai virtualioje realybėje prasideda moksleivio pažintis su šešiasdešimčia dailininko paveikslų – tiek rečiau matomų, tiek puikiai atpažįstamų. Menininko kūrybą ir jo personažus jungiantis siužetas perkelia žiūrovą į Čiurlionio kurtą magišką pasaulį. Virtualios realybės akinių dėka pažintis su menu vyksta vaikams patrauklioje ir įtaigioje technologinėje erdvėje.

Kuo naudinga ši edukacija?

Ir dailė, ir muzika

Filmas aprėpia ne tik M. K. Čiurlionio vizualinį, bet ir muzikinį paveldą, juos sujungia. Moksleivis supažindinamas su dviejų meno disciplinų sąveika.

Patiks moksleiviams

Meną vaikai pažins jiems patraukliu, technologiškai inovatyviu būdu.

Pažinimas be tarpininkų

Po M. K. Čiurlionio paveikslus žiūrintysis keliauja pirmuoju asmeniu. Tai kuria emocinį betarpiško dalyvavimo pojūtį, gilų menininko kūrybos pažinimą.

Ir pirmokams, ir dvyliktokams

Šiai edukacijai lengva burti vaikus, nes filmas įtaigus visų amžiaus grupių moksleiviams.

„Angelų takais“ – populiariausia kultūros paso edukacija moksleiviams.

„VR yra švietimo ir edukacijos ateitis“, - teigia istorikė, muziejininkė Kristina Petrauskė. Šį faktą patvirtina ir moksleivių bei mokytojų noras pamatyti VR filmą „Angelų takais“ – per 2023 metus aplankėme 265 mokyklas ir 38 miestus bei miestelius visoje Lietuvoje.

Naujiena - edukacinis žaidimas

Kas tu,
Kastuk?

Čiurlionio kūryba – edukacijos metu demonstruojami žinomiausi menininko paveikslai.

AKTUALŪS KLAUSIMAI

Kokioms klasėms yra skirta edukacija?

Virtualios realybės patirtis „Angelų takais“ yra tinkama visų amžiaus grupių žiūrovams, tad net ir mažiausi žiūrovai liks nustebinti bei sužavėti.

Ar galima pasinaudoti kultūros pasu?

Taip, dalyvaujant su kultūros pasu reikėtų pirmiausiai susiskambinti su edukacijų vadove Margarita (tel.: +370 664 45241), susitarti dėl Jums patogios atvykimo datos ir tik tuomet užsipildyti kultūros paso paraišką.

Kiek mokinių vienu metu gali dalyvauti edukacijoje ir ką veiks kiti?

  • Kaunas: vieno seanso metu gali dalyvauti 16 asmenų. Kol viena dalis grupės žiūri patirtį, kita grupė, lydima mokytojo, gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas bei Čiurlionio originalus. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus.
  • Kiti miestai: dėl filmo peržiūros kituose miestuose teirautis žemiau nurodytais kontaktais.

Ar vaikai su akiniais gali žiūrėti šį filmą?

Taip, mūsų naudojami pažangiausi virtualios realybės akiniai yra pritaikyti ir asmenims, kurie nešioja standartinius akinius. Tik prieš seansą apie tai įspėkite dirbančius žmonės, kurie padės teisingai užsidėti virtualios realybės akinius. 

Kaip elgtis, jei klasė negali atvykti sutartu laiku?

Atsitikus neplanuotiems įvykiams praneškite “Angelų takais” komandai ir Jūsų rezervaciją perkelsime kitai, Jums tinkamai, datai.

Kokia kaina lydinčiam asmeniui?

Norime, kad iš edukacijos laimingi išeitų ne tik vaikai, bet ir mokytojai, tad lydinčiam asmeniui suteikiame nemokamą peržiūrą.

Kur galima pamatyti edukaciją?

Dabar „Angelų takais“ seansų erdvės įrengtos didžiuosiuose miestuose (Kaune ir Vilniuje), bet keliaujame ir po visą Lietuvą. Užsukame net į mažiausias bendruomenes, kuriose kultūros renginiai vieši reta – tereikia mus pakviesti.

Kaip užsakyti edukaciją?

Susisiekite su mūsų edukacinių projektų vadove Margarita (tel.: +37066445241), kuri užtikrins, kad užsakymo procesus būtų greitas ir sklandus. 

Norite užsakyti? Pakalbėkime

Margarita Moskaliova
Edukacinių projektų vadovė
Tel. nr.: +37066445241I El. p: edukacijos@angelutakais.lt

Norite užsakyti? Pakalbėkime

Margarita Moskaliova

Edukacinių projektų vadovė
+37066445241
edukacijos@angelutakais.lt
Translate »

Informacija

Margarita Moskaliova

Edukacinių projektų vadovė
+37066445241 edukacijos@angelutakais.lt

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

“Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

Darbo laikas:
I Ne darbo diena
II-VI 11:00 - 18:00
VII 11:00 - 16:00

Informacija apie seansus:

Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131