SUSIPAŽINK SU M. K. ČIURLIONIO KŪRYBA IŠ NAUJO

Skambant paties M.K. Čiurlionio ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje realybėje prasideda moksleivio pažintis su šešiasdešimčia dailininko paveikslų – tiek rečiau matomų, tiek puikiai atpažįstamų. Menininko kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas pristato Čiurlionio kurtą magišką pasaulį, jame gyvenančius veikėjus ir jų aplinką. Virtualios realybės akinių pagalba, menas pateikiamas vaikams priimtinoje technologinėje erdvėje.

AKTUALŪS KLAUSIMAI

Kokioms klasėms yra skirta edukacija?

Virtualios realybės patirtis „angelų takais“ yra tinkama visų amžiaus grupių žiūrovams, tad net ir mažiausi žiūrovai liks nustebinti bei sužavėti.

Ar galima pasinaudoti kultūros pasu?

Taip, dalyvaujant su kultūros pasu, reikėtų pirmiausiai susiskambinti su Evelina edukacijų vadove, susitarti dėl jums patogios atvykimo datos ir tuomet užsipildyti kultūros paso paraišką.
Kiek mokinių vienu metu gali dalyvauti edukacijoje ir ką veiks kiti?

  • Kaunas: vieno seanso metu gali dalyvauti 16 asmenų. Kol viena dalis grupės žiūri patirtį, kita grupė, lydimą mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas bei Čiurlionio originalus. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus veikla.
  • Vilnius: vieno seanso metu dalyvauti gali 18 asmenų.
  • Druskininkai: vieno seanso metu dalyvauti gali 6 asmenys.

Ar vaikai su akiniais gali žiūrėti šį filmą?

Taip, mūsų naudojami pažangiausi virtualios realybės akiniai yra pritaikyti ir asmenims kurie nešioja standartinius akinius. Tik prieš seansą apie tai įspėkite dirbančius žmonės, kurie padės užsidėti virtualios realybės akinius teisingai. 

Jei klasė negali atvykti sutartu laiku, kaip elgtis?

Atsitikus neplanuotiems įvykiams, visada mums praneškite ir jūsų rezervaciją perkelsime kitai, jums tinkamai, datai.

Kokia kaina lydinčiam asmeniui?

Norime, kad iš edukacijos laimingi išeitų ne tik vaikai bet taip pat ir mokytojai, tad lydinčiam asmeniui suteikiame nemokamą peržiūrą.

Evelina Tarulytė

Edukacijų vadovė
T: +37066954648| E: evelina@vrspot.lt

Evelina Tarulytė

Edukacijų vadovė
 +37066954648 | evelina@vrspot.lt

Informacija