SUSIPAŽINK SU M. K. ČIURLIONIO KŪRYBA APSILANKYDAMAS JO PAVEIKSLUOSE

Skambant paties M. K. Čiurlionio ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje realybėje prasideda moksleivio pažintis su šešiasdešimčia dailininko paveikslų – tiek rečiau matomų, tiek puikiai atpažįstamų. Menininko kūrybą ir jo personažus jungiantis siužetas perkelia žiūrovą į Čiurlionio kurtą magišką pasaulį. Virtualios realybės akinių dėka, pažintis su menu vyksta vaikams patrauklioje ir įtaigioje technologinėje erdvėje.

AKTUALŪS KLAUSIMAI

Kokioms klasėms yra skirta edukacija?

Virtualios realybės patirtis „Angelų takais“ yra tinkama visų amžiaus grupių žiūrovams, tad net ir mažiausi žiūrovai liks nustebinti bei sužavėti.

Ar galima pasinaudoti kultūros pasu?

Taip, dalyvaujant su kultūros pasu, reikėtų pirmiausiai susiskambinti su Evelina edukacijų vadove, susitarti dėl jums patogios atvykimo datos ir tuomet užsipildyti kultūros paso paraišką.
Kiek mokinių vienu metu gali dalyvauti edukacijoje ir ką veiks kiti?

  • Kaunas: vieno seanso metu gali dalyvauti 16 asmenų. Kol viena dalis grupės žiūri patirtį, kita grupė, lydimą mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas bei Čiurlionio originalus. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus veikla.
  • Vilnius: vieno seanso metu dalyvauti gali 18 asmenų.
  • Šiauliai: Vieno seanso metu gali dalyvauti 13 asmenų. Kol viena grupė keliauja į „Angelų Takais“ edukaciją, kita grupė, lydima mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus veikla.
  • Kiti miestai: dėl filmo peržiūros kituose miestuose teirautis kontaktais nurodytais žemiau

Ar vaikai su akiniais gali žiūrėti šį filmą?

Taip, mūsų naudojami pažangiausi virtualios realybės akiniai yra pritaikyti ir asmenims kurie nešioja standartinius akinius. Tik prieš seansą apie tai įspėkite dirbančius žmonės, kurie padės užsidėti virtualios realybės akinius teisingai. 

Jei klasė negali atvykti sutartu laiku, kaip elgtis?

Atsitikus neplanuotiems įvykiams, visada mums praneškite ir jūsų rezervaciją perkelsime kitai, jums tinkamai, datai.

Kokia kaina lydinčiam asmeniui?

Norime, kad iš edukacijos laimingi išeitų ne tik vaikai bet taip pat ir mokytojai, tad lydinčiam asmeniui suteikiame nemokamą peržiūrą.

Evelina Tarulytė

Edukacijų vadovė
T: +37066954648| E: evelina@vrspot.lt

Evelina Tarulytė

Edukacijų vadovė
 +37066954648 | evelina@vrspot.lt

Informacija