SUSIPAŽINK SU M. K. ČIURLIONIO KŪRYBA IŠ NAUJO

Skambant paties M. K. Čiurlionio ir M. Urbaičio muzikai, virtualioje realybėje prasideda moksleivio pažintis su šešiasdešimčia dailininko paveikslų – tiek rečiau matomų, tiek puikiai atpažįstamų. Menininko kūrybą ir jo personažus jungiantis siužetas perkelia žiūrovą į Čiurlionio kurtą magišką pasaulį. Virtualios realybės akinių dėka, pažintis su menu vyksta vaikams patrauklioje ir įtaigioje technologinėje erdvėje.

Kuo naudinga ši edukacija?

Ir dailė, ir muzika

Filmas aprėpia ne tik M. K. Čiurlionio vizualinį, bet ir muzikinį paveldą, juos sujungia. Moksleivis supažindinamas su dviejų meno disciplinų sąveika.

Moksleiviams patiks

Meną vaikai pažins jiems patraukliu, technologiškai inovatyviu būdu.

Pažinimas be tarpininku

Po M. K. Čiurlionio paveikslus žiūrintysis keliauja pirmuoju asmeniu. Tai kuria emocinį betarpiško dalyvavimo pojūtį, gilų menininko kūrybos pažinimą.

Ir pirmokams, ir dyliktokams

Šiai edukacijai lengva burti vaikus, nes filmas įtaigus visų amžiaus grupių moksleiviams.

Naujiena - edukacinė žaidimas

Kas tu,
Kastuk?

Čiurlionio kūryba – edukacijos metu demonstruojami žinomiausi menininko paveikslai.

AKTUALŪS KLAUSIMAI

Kokioms klasėms yra skirta edukacija?

Virtualios realybės patirtis „Angelų takais“ yra tinkama visų amžiaus grupių žiūrovams, tad net ir mažiausi žiūrovai liks nustebinti bei sužavėti.

Ar galima pasinaudoti kultūros pasu?

Taip, dalyvaujant su kultūros pasu, reikėtų pirmiausiai susiskambinti su  edukacijų vadove Margarita, susitarti dėl jums patogios atvykimo datos ir tuomet užsipildyti kultūros paso paraišką.
Kiek mokinių vienu metu gali dalyvauti edukacijoje ir ką veiks kiti?

  • Kaunas: vieno seanso metu gali dalyvauti 16 asmenų. Kol viena dalis grupės žiūri patirtį, kita grupė, lydimą mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas bei Čiurlionio originalus. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus veikla.
  • Šiauliai: Vieno seanso metu gali dalyvauti 9 asmenys. Kol viena grupė keliauja į „Angelų Takais“ edukaciją, kita grupė, lydima mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją iš muziejaus edukatorių, kurie užims vaikus veikla.
  • Kiti miestai: dėl filmo peržiūros kituose miestuose teirautis kontaktais nurodytais žemiau

Ar vaikai su akiniais gali žiūrėti šį filmą?

Taip, mūsų naudojami pažangiausi virtualios realybės akiniai yra pritaikyti ir asmenims kurie nešioja standartinius akinius. Tik prieš seansą apie tai įspėkite dirbančius žmonės, kurie padės užsidėti virtualios realybės akinius teisingai. 

Jei klasė negali atvykti sutartu laiku, kaip elgtis?

Atsitikus neplanuotiems įvykiams, visada mums praneškite ir jūsų rezervaciją perkelsime kitai, jums tinkamai, datai.

Kokia kaina lydinčiam asmeniui?

Norime, kad iš edukacijos laimingi išeitų ne tik vaikai, bet taip pat ir mokytojai, tad lydinčiam asmeniui suteikiame nemokamą peržiūrą.

Kur galima pamatyti edukaciją?

Dabar „Angelų takais“ seansų erdvės įrengtos didžiuosiuose miestuose (Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, ALytuje), bet keliaujame  ir po visą Lietuvą. Užsukame net į mažiausias bendruomenes, kuriose kultūros renginiai vieši reta, tereikia mus pakviesti.

Kaip užsakyti edukaciją?

Pirmiausia reiktėtų susiekti su mūsų edukacinių projektų vadove Margarita Moskaliova, kuri padės ir užtikrins kad užsakymo procesus būtų greitas ir sklandus. 

Norite užsakyti? Pakalbėkime

Margarita Moskaliova
Edukacinių projektų vadovė
T: +37066445241| E: edukacijos@angelutakais.lt

Margarita Moskaliova

Edukacinių projektų vadovė
+37066445241
edukacijos@angelutakais.lt

Informacija

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.