PAGEIDAUJAMAS SEANSO LAIKAS

JUMS TAI GALI PADĖTI

Rezervuoti vietą į filmo seansą galite tik įsigiję bilietą. Tačiau visados galite užsukti į rezervacijų svetainę pasižvalgyti kiek laisvų vietų yra likę jūsų norimu laiku. 

Atkeliavę  į filmo seansą su savimi galite turėti elektroninį bilietą savo išmaniajame įrenginyje, spausdinti bilieto nėra būtina. 

Jei pasirinkus norimą rezervacijos datą nematote seanso laiko pasirinkimo, vadinasi tą dieną visi rezervacijos laikai yra užimti. Rekomenduojame seanso laiką rezervuoti kitai dienai.

Atkeliavę į vietą glėsite įsigyti bilietus ir rezervuoti laiką į artimiausią laisvą seansą. Atkreipiame dėmesį, jog dažnai visi seansai būna rezervuoti, tad norint sutaupyti laiko rekomenduojame įsigyti bilietus internetu ir iš anksto rezervuoti vietas į Jūsų norimą seansą. 

Norint rezervaciją atšaukti, pakoreguoti seanso laiką ar rezervuotų vietų skaičių skambinkite tel. nr. +37066754630 arba el. paštu bilietai@angelutakais.lt

Įsigiję lengvatinį bilietą su moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimu ar POLA kortele galite rezervuoti laiką darbo dienomis iki 16 val. Informuojame, jog darbo dienomis patenkančiomis į šventinių dienų laikotarpį lengvatiniu bilietu pasinaudoti nebus galima. Norint rezervuoti seansą kitu metu būtina sumokėti  iki standartinio bilieto kainos likusią sumą.

Šeimos bilietas susideda iš 2 standartinių (suaugusiojo) bilietų ir vieno lengvatinio (vaikiško iki 18 m.) bilieto. Esant poreikiui, galite įsigyti papildomą bilietą vaikui pasirinkę opciją “papildomas šeimos bilietas”.

Įsigiję bilietus el pašto adresu: bilietai@angelutakais.lt atsiųskite užsakymo numerį (jį galite rasti laiške, kartu su atsiųstais bilietais ar bankinio pavedimo išraše) bei reikiamos įmonės rekvizitus. 

KONTAKTAI

El. paštas

bilietai@angelutakais.lt

Mob. nr

+37066754630