Šiauliai | M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmas „Angelų takais“

10.0015.00

Standartinis Bilietas
15.00
<script>
Lengvatinis Bilietas*
10.00
<script>

📅 Bilietai galioja iki 2023-12-31.

🗺️ Galioja Šiauliuose, Aušros muziejuje, Ch. Frenkelio viloje;

🏛️ Norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir Aušros muziejaus lankytojo bilietą (suaugusio bilieto kaina – 5€, moksleiviams, studentams senjorams taikoma 50% nuolaida). Bilietus į muziejų bus galima įsigyti vietoje;

🕒Norimą seanso datą ir laiką rezervuokite per šią nuorodą: www.angelutakais.lt/siauliai ;

🏷️Standartinis bilietas –18 15€ .
🎟️Lengvatinis bilietas* – 10€. Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo pažymėjimą, POLA kortelė arba mokytojo darbuotojo pažymėjimą.

Aprašymas

M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmas „Angelų takais“ jau ir Šiauliuose!

M. K. Čiurlionis mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš ties, šiomis dienomis viskas kitaip. Daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Visas mūsų pasaulis susideda iš atskirų simfonijos dalių, bet visumoje viskas skamba dar gražiau ir įspūdingiau. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą pasaulį. Nei vienas matęs filmą neleis pameluoti, kad tame pasaulyje pamatyti daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.
Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti ir pabūti šviesoje.
Seanso trukmė: 30 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą apdovanojimą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už Profesinę meistrystę.

Bilietų kainos:
Elektroniniai bilietai:
Standartinis bilietas – 18  15€ .
Lengvatinis bilietas* – 10€. Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo, POLA pažymėjimą.

Kasoje:
Standartinis bilietas – 18€*.
Lengvatinis bilietas* – 10€. Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo, POLA pažymėjimą.
Norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir Aušros muziejaus lankytojo bilietą (bilieto suaugusiam kaina – 5€, moksleiviams, studentams senjorams taikoma 50% nuolaida). Daugiau apie Muziejaus lankytojo bilietus galima rasti čia: www.ausrosmuziejus.lt. Bilietus į muziejų bus galima įsigyti vietoje.

Rezervacija:
Įsigijus bilietą, pageidaujamą laiką galėsite rezervuoti per šią nuorodą: www.angelutakais.lt/siauliai.

Darbo laikas:
Antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis – 10:00-18:00.
Šeštadienis, sekmadienis – 11.00–17.00.

Adresas:
Filmą galite išvysti Aušros muziejuje, Ch. Frenkelio viloje, Vilniaus g. 74, 76283 Šiauliai.

Įsigyti bilietai galioja iki 2023-12-31.
Neišnaudojus bilieto jo galiojimo laikotarpiu bilietai yra anuliuojami. Taip pat nėra keičiami ir pinigai už bilietus nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka).

Organizatorius: VR SPOT.
Filmo režisierė: Kristina Buožytė.
Kūrybinis prodiuseris: Vitalijus Žukas.
Instaliacijos garso takelis: Rokas Zubovas, Phil Von, Mübin Dünen, Giedrius Kriūnas.
Filmą kūrė: OKTA, „Natrix Natrix“ ir „Asterman“.
Projekto partneriai: Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus, Aušros muziejus.

Dėmesio!
Lankytojas, įsigydamas bilietą į „Angelų takais“ filmo peržiūrą, sutinka su Organizatoriaus nurodytomis renginio taisyklėmis, kurios yra paskelbtos internetinėje svetainėje:
www.angelutakais.lt/renginio-taisykles

ĮSPĖJIMAS

Informuojame, kad žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, įskaitant, bet neapsiribojant, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, turintiems vestibuliarinio aparato sutrikimų arba asmenims, patenkantiems į rizikos grupę: nėščiosios, apsvaigę nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų, gali padidėti laikinos pusiausviros sutrikimo, galvos svaigimo ar pykinimo rizika.

Kiekvienas dalyvis prieš seansą turi įvertinti savo sveikatą ir fizinę būklę. Nors virtualios realybės (toliau – VR) patirtis paprastai yra saugi, tačiau ji gali netikti asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip vestibuliarinio aparato ar sergantiems širdies ir kraujotakos ligomis. Asmenims,  turintiems sveikatos sutrikimų, nėščiosioms, taip pat apsvaigusiems nuo alkoholio ir/ar psichotropinių medžiagų rekomenduojame atidžiai apsvarstyti savo dalyvavimą VR seanse dėl didesnės susižalojimo rizikos.

Įsigydami bilietą, Pirkėjas ir jį lydintys asmenys (kai Pirkėjas perka bilietus kitiems asmenims), patvirtina, jog buvo informuoti apie galimą riziką, supranta ir pripažįsta, kad dalyvavimas VR filmo seanse gali sukelti pusiausvyros pojūčių sutrikimus, kurie retais atvejais gali baigtis atsitiktiniu susižalojimu, ir pareiškia, kad, nepaisant anksčiau minėtų įspėjimų, prisiima šią riziką ir su tuo susijusias galimas neigiamas pasekmes.

Jei VR seanso metu patiriate galvos svaigimą, diskomfortą ar kitus nemalonius pojūčius, raginame nedelsiant nusiimti VR akinius ir likti savo vietoje kol pasijausite tikri dėl savo pusiausvyros ir fizinio stabilumo. Esant nurodytiems simptomas, prašome kreiptis į salės darbuotojus, kurie suteiks Jums pagalbą.

 

Papildoma informacija

Bilieto tipas

Standartinis bilietas, Lengvatinis bilietas*

Event Details

Seanso datos ir laiko pasirinkimas:
- Seanso datą, laiką rekomenduojame iš anksto rezervuokis per šią nuorodą: www.angelutakais.lt/rezervacija
- Užsiregistravus, bet neatvykus į filmo seansą - laikoma, kad registracijos formoje nurodyti bilietai/dovanų kuponai yra laikomi panaudotais.
- Norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir Aušros muziejaus lankytojo bilietą (suaugusio bilieto kaina - 5€, moksleiviams, studentams senjorams taikoma 50% nuolaida).
- Bilietai nėra keičiami ir pinigai už bilietus nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka).
- Panaudoti lengvatinį bilietą galima tik pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo, POLA pažymėjimą.

Įsigyti bilietai galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos. Neišnaudojus bilieto jo galiojimo laikotarpiu bilietai yra anuliuojami. Taip pat nėra keičiami ir pinigai už bilietus nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka).

Venue: Aušros muziejus, Ch. Frenkelio vila, Vilniaus g. 74, 76283 Šiauliai

Phone: +37066754630

Email: bilietai@angelutakais.lt

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.