Šiauliai | M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmas „Angelų takais“

10.0046.00

Standartinis Bilietas
18.00
<script>
Lengvatinis Bilietas*
10.00
<script>
Šeimos Bilietas**
46.00
<script>
Papildomas šeimos Bilietas***
10.00
<script>

📅 Bilietai galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos.

🗺️ Galioja Šiauliuose, Aušros muziejuje, Ch. Frenkelio viloje;

🏛️ Norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir Aušros muziejaus lankytojo bilietą (suaugusio bilieto kaina – 5€, moksleiviams, studentams senjorams taikoma 50% nuolaida). Bilietus į muziejų bus galima įsigyti vietoje;

🕒Norimą seanso datą ir laiką rezervuokite per šią nuorodą: www.angelutakais.lt/siauliai ;

🏷️Standartinis bilietas – 18€;
🎟️Lengvatinis bilietas* – 10€. Panaudoti lengvatinį bilietą galima tik darbo dienomis iki 15:30 val. pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, POLA pažymėjimą. Jeigu darbo diena yra šventinė diena – lengvatinis bilietas negalioja;
👪Šeimos bilietas** (2 suaugę ir 1 vaikas iki 18 m.) – 46€, papildomas šeimos bilietas (vaikas iki 18 m.)*** +10€;

Aprašymas

M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmas „Angelų takais“ jau ir Šiauliuose!

M. K. Čiurlionis mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš ties, šiomis dienomis viskas kitaip. Daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Visas mūsų pasaulis susideda iš atskirų simfonijos dalių, bet visumoje viskas skamba dar gražiau ir įspūdingiau. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą pasaulį. Nei vienas matęs filmą neleis pameluoti, kad tame pasaulyje pamatyti daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.
Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti ir pabūti šviesoje.
Seanso trukmė: 30 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą apdovanojimą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už Profesinę meistrystę.

Bilietų kainos:
Standartinis bilietas – 18€.
Lengvatinis bilietas* – 10€. Panaudoti lengvatinį bilietą galima tik darbo dienomis iki 15:30 val. pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo, POLA pažymėjimą. Jeigu darbo diena yra šventinė diena – lengavtinis bilietas negalioja. Norint pasinaudoti lengvatiniu bilietu kitu laiku – būtina sumokėti priemoką iki standartinio bilieto kainos.
Šeimos bilietas** (2 suaugusiems ir 1 vaikui iki 18 m.) – 46€ , papildomas šeimos bilietas (vaikui iki 18 m.)***– +10€.

Norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir Aušros muziejaus lankytojo bilietą (bilieto suaugusiam kaina – 5€, moksleiviams, studentams senjorams taikoma 50% nuolaida). Daugiau apie Muziejaus lankytojo bilietus galima rasti čia: www.ausrosmuziejus.lt. Bilietus į muziejų bus galima įsigyti vietoje.

Rezervacija:
Įsigijus bilietą, pageidaujamą laiką galėsite rezervuoti per šią nuorodą: www.angelutakais.lt/rezervacija.

Darbo laikas:
Antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis – 10:00-18:00.
Šeštadienis, sekmadienis – 11.00–17.00.

Adresas:
Filmą galite išvysti Aušros muziejuje, Ch. Frenkelio viloje, Vilniaus g. 74, 76283 Šiauliai.

Įsigyti bilietai galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos.
Neišnaudojus bilieto jo galiojimo laikotarpiu bilietai yra anuliuojami. Taip pat nėra keičiami ir pinigai už bilietus nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka).

Organizatorius: VR SPOT.
Filmo režisierė: Kristina Buožytė.
Kūrybinis prodiuseris: Vitalijus Žukas.
Instaliacijos garso takelis: Rokas Zubovas, Phil Von, Mübin Dünen, Giedrius Kriūnas.
Filmą kūrė: OKTA, „Natrix Natrix“ ir „Asterman“.
Projekto partneriai: Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus, Aušros muziejus.

Papildoma informacija

Bilieto tipas

Standartinis bilietas, Lengvatinis bilietas*, Šeimos bilietas**, Papildomas šeimos bilietas***

Renginio detalės

Seanso datos ir laiko pasirinkimas:
- Seanso datą, laiką rekomenduojame iš anksto rezervuokis per šią nuorodą: www.angelutakais.lt/rezervacija
- Užsiregistravus, bet neatvykus į filmo seansą - laikoma, kad registracijos formoje nurodyti bilietai/dovanų kuponai yra laikomi panaudotais.
- Norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir Aušros muziejaus lankytojo bilietą (suaugusio bilieto kaina - 5€, moksleiviams, studentams senjorams taikoma 50% nuolaida).
- Bilietai nėra keičiami ir pinigai už bilietus nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka).
- Panaudoti lengvatinį bilietą galima tik darbo dienomis iki 16 val. pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo, POLA pažymėjimą. Jeigu darbo diena yra šventinė diena - lengavtinis bilietas negalioja. Norint pasinaudoti lengvatiniu bilietu kitu laiku - būtina sumokėti priemoką iki standartinio bilieto kainos.

Įsigyti bilietai galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos. Neišnaudojus bilieto jo galiojimo laikotarpiu bilietai yra anuliuojami. Taip pat nėra keičiami ir pinigai už bilietus nėra grąžinami (išskyrus atvejus, kai renginys atšaukiamas; grąžinimas vykdomas renginio organizatoriaus nustatyta tvarka).

Vieta: Aušros muziejus, Ch. Frenkelio vila, Vilniaus g. 74, 76283 Šiauliai

Telefonas: +37066754630

El. paštas: bilietai@angelutakais.lt