Angelų takais Panevėžys

M. K. Čiurlionio VR filmo „Angelų takais“ bilietas | #poLietuvą!

100.00

Aprašymas

M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmas „Angelų takais“

M. K. Čiurlionis mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš ties, šiomis dienomis viskas kitaip. Daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Visas mūsų pasaulis susideda iš atskirų simfonijos dalių, bet visumoje viskas skamba dar gražiau ir įspūdingiau. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą pasaulį. Nei vienas matęs filmą neleis pameluoti, kad tame pasaulyje pamatyti daugiau nei 60 M.K. Čiurlionio paveikslų – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.
Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti ir pabūti šviesoje.
Seanso trukmė: 30 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą apdovanojimą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už Profesinę meistrystę.

Filmo trukmė: 25 min. Reikalinga išankstinė rezervacija.
Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai.

 

Šis produkto langas yra tik sisteminis norint įsigyti bilietus į Angelų takais poLietuvą. Norint įsigyti tikuosius bilietus – juos reikia pirkti per  www.angelutakais.lt/polietuva .

 

Papildoma informacija

Bilieto tipas:

Suaugusiojo

Renginio detalės

Papildoma informacija apie renginį:
- Renginys rekomenduojamas stebėti asmenims nuo 6m. amžiaus.
- Į seansą rekomenduojame atvykti 10 min. anksčiau nei rezervacijos laikas.
- Vėluojantiems į filmo peržiūra - gali būti rodomas ne pilnos trukmės filmas, todėl labai rekomenduojame atvykti anksčiau;
- Jeigu norite pakeisti rezervacijos laiką, susisiekite su mūsų komanda (nurodytais kontaktais apačioje).
- Neatvyksu rezervuotu laiku į filmo seansą, vietos yra anuliuojamos ir lėšos nėra grąžinamos.

Telefonas: +370 667 54630

El. paštas: bilietai@angelutakais.lt