Fizinis dovanų kuponas

20.0038.00

Tai yra fizinis dovanų kuponas. Ideali dovana tinkanti, bet kokiai šventei!

Prestižinių, tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatas – virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas dailininko, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pionieriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai pagerbti.

Filme – 60 M. K. Čiurlionio paveikslų ir žymiausi kompozitoriaus kūriniai!

Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybe“, „Angelėliais“, „Aukuru“, „Angelu“, „Žinia“, „Saule“. Filme aptinkami ir atskiri kai kurių paveikslų fragmentai: aplinka, objektai, detalės, šviesos, dangus, žemė. 25 minučių trunkančią kelionę „Angelų takais“ lydi paties M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio muzika. Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį: atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas ją keičia, praturtina ir priartina prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.

Informacija:

💨 Unikalus dovanų kupono dizainas;

🗺️ Galioja 4 miestuose*: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Druskininkuose;

🕒 VR filmo seanso trukmė – 30 min.;

📅 Kuponas galioja iki 2024-08-31;

🎟️Įsigiję dovanų kuponą 1 asmeniui  – gausite vieną kuponą ir voką. Įsigijus 2 asmenims – gausite du dovanų kuponus kurie bus įdėti į dovanų voką;

🏙️ Nemokamas atsiėmimas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose;

📮 Galimybė dovanų kuponus išsiųsti per paštomatą (LP express) +3€;**

*Norint panaudoti dovanų kuponą Kaune, Druskininkuose ar Šiaulių miestuose – reikia papildomai įsigyti muziejaus lankytojo bilietą (+5€) arba kviečiame įsigyti dovanų kuponus su įskaičiuotu muziejaus bilietu. Daugiau informacijos: https://angelutakais.lt/kuponai/#fiziniai
**Kuponus į LP express paštomatą pristatome tą pačią dieną po užsakymo. Tačiau dėl didelio prieškalėdinio siuntimo – galimas LP express siuntos vėlavimas.

 

20.00
38.00

Aprašymas

Pasak kūrėjų Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko, jų trumpametražis animacinis virtualios realybės (VR) filmas, tai „duoklė multimedijos meno pirmtakui ir vienam didžiausių abstrakčiojo meno pionierių Europoje, M.K. Čiurlioniui, kuris sulaužė ribas tarp skirtingo meno formų, kad sukurtų naują savo kosmologija paremtą pasaulį“.
Projektas ne tik sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą apdovanojimą “Lumen Prize for Art and Technology”. 2020 m. “Sidabrinės gervės” pelnė Profesinės meistrystės apdovanojimą.

Filmo kūrėjai virtualioje realybėje subtiliai ir skoningai atkūrė net 60 paveikslų. Skamba simfoninė poema „Miškas“, vėliau – „Jūra“, pasirodo detalių iš garsiausių paveikslų „Ramybė“, „Saulės pasveikinimas“, „Amžinybė“ ir kitų.

Papildoma informacija

Miestas

Vilius, Kaunas

+

M.K. Čiurlionio muziejaus bilietu, Aušros muziejaus bilietu

Kiekis

1, 2