Elektroninis dovanų kuponas

Pasirinkite paveiksliuką

Pristatymo informacija

Tai yra elektroninis dovanų kuponas. Ideali dovana tinkanti, bet kokiai šventei!

Prestižinių, tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatas – virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas dailininko, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pionieriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai pagerbti.

Filme – 60 M. K. Čiurlionio paveikslų ir žymiausi kompozitoriaus kūriniai!

Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybe“, „Angelėliais“, „Aukuru“, „Angelu“, „Žinia“, „Saule“. Filme aptinkami ir atskiri kai kurių paveikslų fragmentai: aplinka, objektai, detalės, šviesos, dangus, žemė. 25 minučių trunkančią kelionę „Angelų takais“ lydi paties M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio muzika. Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį: atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas ją keičia, praturtina ir priartina prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.

Informacija:

💨Dovanų kuponą gausite iš karto atlikus apmokėjimą. Kuponas bus pateiktas el. laišku ir PDF formatu, kurį galėsite lengvai atsispausdinti ar persiųsti gavėjui;

🗺️ Galioja visose fizinėse erdvėse*;

🕒 VR filmo seanso trukmė – 30 min.;

📅 Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

*Atkreipiame dėmesį, jog norint dovanų kuponą panaudoti Kaune, Druskininkuose ar Vilniuje gali būti taikomas papildomas mokestis.

Kuponą galite panaudoti atvykę į filmo seansų vietą arba internetu**.

**Prieš planuodami apsilankyti seanse, užsukite į www.angelutakais.lt, pasirinkite norimą vietą, laiką ir apmokėjimo metu suveskite kupono 5 ženklų kodą. Taip jūs būsite tikri, kad atvykus neteks laukti gyvoje eilėje.

Įspėjame, kad dovanų kuponas negali būti iškeistas į pinigus arba grąžinamas. Jis gali būti panaudotas tik vieną kartą ir tik filmo „Angelų takais” peržiūrai. Jei bilieto kaina mažesnė už dovanų kupono vertę, likusi suma negrąžinama. Jei dovanų kuponas nepanaudojamas iki jo galiojimo pabaigos, laikoma, kad paslauga yra suteikta.

Dėl didelio erdvių užimtumo rekomenduojame iš anksto rezervuoti vietas internetu. Fizinėse erdvėse dovanų kuponas be rezervacijos gali būti panaudotas tik tuo atveju, jei tuo metu yra laisvų vietų seanse.

SEANSO LAIKO PERKĖLIMAS
Jei pasikeitė planai ir norite perkelti esamą rezervaciją, tai padaryti galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko. Suplanuokite norimą apsilankymo datą bei seanso laiką ir susiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (tel:+37066754630, bilietai@angelutakais.lt).
Informavus apie rezervacijos perkėlimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko, rezervacijos perkėlimas nėra galimas.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS
Atšaukti rezervaciją bei susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko (už lėšų grąžinimą bus taikomas administravimo mokęstis – 3 Eur/bilietui).
Norint susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus bei atšaukti rezervacijos laiką susisiekite su mūsų Angelų takais komanda, žemiau nurodytais kontaktais ( bilietai@angelutakais.lt), nurodydami užsakymo numerį bei banko sąskaitos numerį į kurį turi būti grąžinamos lėšos.Informavus apie rezervacijos atšaukimą ir bilietų grąžinimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko, pinigų grąžinimas nėra galimas.

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

“Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

Darbo laikas:
I Ne darbo diena
II-VI 11:00 - 18:00
VII 11:00 - 16:00

Informacija apie seansus:

Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131