DOVANŲ KUPONAS – Pojūčių meno centras – Vilnius

Pasirinkite paveiksliuką

Pristatymo informacija

Tai yra elektroninis dovanų kuponas. Ideali dovana tinkanti, bet kokiai šventei!

Pojūčių meno centre integruoti išmanūs sprendimai ne tik leis mėgautis įtraukiančia VR filmo „Angelų takais” versija, bet ir padedant dirbtiniam intelektui kurs nuotraukas, įliesiančias žiūrovus į M. K. Čiurlionio paveikslus, o pilnavertę ir visiškai unikalią patirtį kurs projekcijos bei vėjo dvelksmas.

Inovatyvios instaliacijos, dirbtinis intelektas ir  60 M. K. Čiurlionio paveikslų,  žymiausi kompozitoriaus kūriniai!

Atsinaujinusi patirtis  pojūčių meno centre kviečia leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Angelai“, „Žinia“, „Saule“. Filme aptinkami ir atskiri kai kurių paveikslų fragmentai: aplinka, objektai, detalės, šviesos, dangus, žemė. 25 minučių trunkančią kelionę „Angelų takais“ lydi paties M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio muzika. Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį: atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas ją keičia, praturtina ir priartina prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų. Patirčiai sustiprinti pasitelkiamos 300° projekcijos, kurios  M. K. Čiurlioni kūrybą  perteikia kitu kampu, o apsilankymą meno centre padaro dar įspūdingesniu!

Informacija:

💨Dovanų kuponą gausite iš karto atlikus apmokėjimą. Kuponas bus pateiktas el. laišku ir PDF formatu, kuri lengvai bus galima atsispausdinti ar persiųsti gavėjui;

🗺️ Kuponas galioja VILNIAUS mieste, Pojūčių meno centre*;

🕒 VR filmo seanso trukmė – 60 min.;

📅 Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

Kuponą galite panaudoti iškeisdami jį į bilietą įsigyjamą internetu. Prieš planuodami apsilankyti seanse, užsukite į , pasirinkite norimą vietą, laiką ir apmokėjimo metu suveskite kupono 5 ženklų kodą. Taip jūs būsite tikri, kad atvykus neteks laukti gyvoje eilėje.

*Kuponas gali būti panaudojamas ir kitų seansų vietų, tačiau jose bus rodoma tik tos lokacijos sukurta programa ir dalį paslaugų (pvz. projekcijų) žiūrovas gali neišvysti. Taip pat Kaune, Druskininkuose reikės įsgyti papildomai muziejaus lankytojo bilietą pagal nustatytą muziejaus kainodarą.

Kuo ypatingas Pojūčių meno centras Vilniuje?

ATEITIES MENO CENTRAS

Ateities meno centras – vieta praturtinanti kultūrinį gyvenimą. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ ir papildomos inovatyvios technologijos instaliacijų erdvėje lankytojams leidžia pajusti Lietuvos kūrėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno kūrinių gylį ir suteikia
galimybę meną patirti iš naujos perspektyvos.

MULTISENSORINĖ ERDVĖ

Interaktyvūs sprendimai meno erdvėje apjungia meną bei technologijas. Vaizdo ir garso instaliacijos, sužadina teigiamas emocijas ir sukuria specifinę, magišką aplinką. Multisensorinėje erdvėje lankytojai gali laisvai judėti, tyrinėti ir susipažinti su  dailininko, kompozitoriaus meno kūriniais. Atraskite naujausias virtualios realybės technologijas ir M. K. Čiurlionio kūrybą iš naujo!

60 MINUČIŲ LAIMĖS

Nauja, multisensorinė erdvė žiūrovams suteikia galimybę  visiškai įsitraukti į M. K. Čiurlionio kūrybą ir jo pasakojamą istoriją. Net filmui pasibaigus ir nusiėmus akinius, jie ir toliau matys papildomas vizualizacijas, sustiprinančias viską, ką žmonės ką tik išvydo bei pajuto. Čia žiūrovai galės dar ilgiau interaktyviai mėgautis menu ir kultūra, nes patirtis trunka dvigubai ilgiau nei įprastai – valandą

____________________________________________________________________
Dovanų kuponas negali būti iškeistas į pinigus arba grąžinamas. Jis gali būti panaudotas tik vieną kartą ir tik filmo „Angelų takais” peržiūrai. Jei bilieto kaina mažesnė už dovanų kupono vertę, likusi suma negrąžinama. Jei dovanų kuponas nepanaudojamas iki jo galiojimo pabaigos, laikoma, kad paslauga yra suteikta. **Dėl didelio erdvių užimtumo rekomenduojame iš anksto rezervuoti vietas internetu. Fizinėse erdvėse dovanų kuponas be rezervacijos gali būti panaudotas tik tuo atveju, jei tuo metu yra laisvų vietų seanse.

SEANSO LAIKO PERKĖLIMAS
Jei pasikeitė planai ir norite perkelti esamą rezervaciją, tai padaryti galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko. Suplanuokite norimą apsilankymo datą bei seanso laiką ir susiekite su mūsų Angelų takais komanda žemiau nurodytais kontaktais (tel:+37066754630, bilietai@angelutakais.lt).
Informavus apie rezervacijos perkėlimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko, rezervacijos perkėlimas nėra galimas.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS
Atšaukti rezervaciją bei susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus galite likus daugiau nei 24 h iki Jūsų seanso laiko (už lėšų grąžinimą bus taikomas administravimo mokęstis – 3 Eur/bilietui).
Norint susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus bei atšaukti rezervacijos laiką susisiekite su mūsų Angelų takais komanda, žemiau nurodytais kontaktais ( bilietai@angelutakais.lt), nurodydami užsakymo numerį bei banko sąskaitos numerį į kurį turi būti grąžinamos lėšos.Informavus apie rezervacijos atšaukimą ir bilietų grąžinimą likus mažiau nei 24 h iki seanso laiko, pinigų grąžinimas nėra galimas.

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

“Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

Darbo laikas:
I Ne darbo diena
II-VI 11:00 - 18:00
VII 11:00 - 16:00

Informacija apie seansus:

Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131