Elektroninis dovanų kuponas

Pasirinkite paveiksliuką

Pristatymo informacija

Aprašymas

Tai yra elektroninis dovanų kuponas. Ideali dovana tinkanti, bet kokiai šventei!

Prestižinių, tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatas – virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas dailininko, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pionieriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai pagerbti.

Filme – 60 M. K. Čiurlionio paveikslų ir žymiausi kompozitoriaus kūriniai!

Virtualios realybės filmas kviečia VR erdvėje leistis į pažintį su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų: „Ramybe“, „Angelėliais“, „Aukuru“, „Angelu“, „Žinia“, „Saule“. Filme aptinkami ir atskiri kai kurių paveikslų fragmentai: aplinka, objektai, detalės, šviesos, dangus, žemė. 25 minučių trunkančią kelionę „Angelų takais“ lydi paties M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio muzika. Viso filmo metu aplinka reaguoja į žiūrovo žvilgsnį: atidus žiūrovo aplinkos stebėjimas ją keičia, praturtina ir priartina prie originalių M. K. Čiurlionio paveikslų.

Informacija:

💨Dovanų kuponą gausite iš karto atlikus apmokėjimą. Kuponas bus pateiktas el. laišku ir PDF formatu, kuri lengvai bus galima atsispausdinti ar persiųsti gavėjui;

🗺️ Galioja  visuose filmo rodymo miestuo*;

🕒 VR filmo seanso trukmė – 30 min.;

📅 Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

*Kuponą galite panaudoti atvykę į filmo seansų vietą arba internetu**. Prieš planuodami apsilankyti seanse, užsukite į www.angelutakais.lt, pasirinkite norimą vietą, laiką ir apmokėjimo metu suveskite kupono 5 ženklų kodą. Taip jūs būsite tikri, kad atvykus neteks laukti gyvoje eilėje.

Įspėjame, kad dalyje seansu vietų gali reikėti papildomai įsigyti muziejau lankytojo bilietą. Dovanų kuponas negali būti iškeistas į pinigus arba grąžinamas. Jis gali būti panaudotas tik vieną kartą ir tik filmo „Angelų takais” peržiūrai. Jei bilieto kaina mažesnė už dovanų kupono vertę, likusi suma negrąžinama. Jei dovanų kuponas nepanaudojamas iki jo galiojimo pabaigos, laikoma, kad paslauga yra suteikta. **Dėl didelio erdvių užimtumo rekomenduojame iš anksto rezervuoti vietas internetu. Fizinėse erdvėse dovanų kuponas be rezervacijos gali būti panaudotas tik tuo atveju, jei tuo metu yra laisvų vietų seanse.

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.