Angelų takais

Nuo šiol – po visą Lietuvą!

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ nuo šiol bus vežamas po visą Lietuvą. Rezervuokite privatų filmo seansą jau dabar.

Apie projektą

ANGELŲ TAKAIS VR FILMAS

Nauja filmo „Angelų takais” versija unikali tuo, kad stulbinančios kokybės filmas transportuojamas labai nesudėtingai. Dėl šios priežasties filmas rodomas ne tik išskirtinėse vietose, bet ir Jūsų pasirinktoje vietoje.

PILNAS ERDVĖS ĮRENGIMAS

Visu erdvės įrengimu, įranga ir įrangos aptarnavimu pasirūpinsime mes. Mums reikia tik erdvės, kurią galėtume apipavidalinti ir paruošti privačiai „Angelų takais“ filmo peržiūrai.

SINCHRONIZUOTA FILMO PERŽIŪRA

Standartinis filmo demonstravimas nuo šiol yra sinchronizuotas, t. y. filmas valdomas nuotoliu įjungiant visus VR akinius vienu metu iš karto. Viename standartiniame komplekte yra iki 20 vietų. Filmo seansas trunka iki 30 minučių.

MARŠRUTAS

Nuolat sudarinėjame maršrutus, kuriais keliaujame po visą Lietuvą. Mokyklas, kultūros rūmus ir įmones kviečiame registruotis ir tapti projekto dalimi – prisijungus prie maršruto galima sutaupyti, kadangi individualios išvykos kainuoja daugiau dėl patiriamų transportavimo išlaidų.

Kodėl verta rezervuotis dabar?

Dėl didelio populiarumo - nuo 2022 m. spalio mėnesio šį filmą galime atvežti į bet kurią Lietuvos dalį. Iki šiol šį filmą rodėme tik išskirtinėse vietose, tad nuo šiol jį galės pamatyti kiekvienas lietuvis.
„LENGVAI PASIEKIAMAS“
Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą pasaulį. Nei vienas matęs filmą neleis pameluoti, kad tame pasaulyje pamatyti daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų – tikra atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.
„TAI PRIVALO PAMATYTI KIEKVIENAS“
Kuriant šį virtualios realybės filmą buvo svarbu ne tik perkelti M. K. Čiurlionio paveikslus į virtualią realybę, bet ir perteikti emocinę jų pusę: pasiekti, kad žiūrovas patirtų tai, ką menininkas norėjo perduoti savo kūryba. Interaktyviai patirčiai sukurti panaudota net 60 Čiurlionio paveikslų motyvų.
MENO IR TECHNOLOGIJŲ SUDERINAMUMAS“

AKTUALŪS KLAUSIMAI

Išvykstamųjų seansų kainodara priklauso nuo individualių susitarimų. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės kontaktuose nurodytu telefonu arba el. paštu.

Standartinis paketas – 25 vietos.

Standartiniam paketui (25 vietų sprendimui) reikia apie 50 kv. m. tuščios erdvės. Erdvėje negali būti tiesioginių saulės spindulių, tačiau langai gali būti pridengti (žaliuzėmis, užuolaidomis).

Erdvėje turėtų būti bent 2 vnt. standartinių 220V elektros lizdai.  

Įrangos elektros suvartojimas rodant VR filmą yra minimalus. 

Paprastai vienam standartiniam paketo paruošimui reikia maždaug valandos montavimo darbams ir iki 1 valandos demontavimo darbams.

Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir padėsime išsirinkti tinkamiausią sprendimą „Angelų takais” peržiūrai.

Norintiems parodyti šį filmą moksleiviams siūlome pasinaudoti kultūros pasu – tai leis filmą pasižiūrėti nemokamai. Daugiau apie kultūros pasą:

https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos

Įprastai vienas virtualios realybės seansas trunka iki 30 minučių, todėl per vieną valandą yra galimybė parodyti 2 seansus. Dienos programa:

07.30–09.00 – montavimo darbai

09.00 – filmo seansas (25 asm.)

09.30 – filmo seansas (25 asm.)

….

16.30 – filmo seansas (25 asm.)

17.00–18.00 – demontavimo darbai

Pralaidumas:

1 val. – 50 asm., 1 diena (8 val.) – 400 asm.

Nuolat sudarinėjame skirtingus maršrutus po Lietuvą. Rekomenduojame su mumis susisiekti dėl datų, kurių metu būsime jūsų krašte – tai padės sutaupyti, nes išvengiama transportavimo išlaidų, tačiau teikiame ir individualias edukacijas, nesusijusias su „Angelų takais” maršrutu.

Kontaktai

Norite unikalios filmo peržiūros savo vietoje? Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir mes padėsime šiai įdėjai įsigyvendinti:

Kontaktai:

Darbo laikas:

Užklausos forma

Translate »

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.

“Angelų takais” DRUSKININKUOSE!

Filmo seansai vykdomi M. K. Čiurlionio memorialinis muziejuje. Vietų skaičius - 2.

Darbo laikas:
I Ne darbo diena
II-VI 11:00 - 18:00
VII 11:00 - 16:00

Informacija apie seansus:

Patekimas į filmo seansus vykdomas gyvos eilės principu. Bilietai parduodami tik kasoje.
Daugiau informacijos numeriu: (8-313) 51131