Angelų takais

Nuo šiol – po visą Lietuvą!

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ nuo šiol bus vežamas po visą Lietuvą. Rezervuokite privatų filmo seansą jau dabar.

Apie projektą

ANGELŲ TAKAIS VR FILMAS

Nauja filmo versija yra unikali tuo, kad stulbinančios kokybės filmas nuo šiol pasiekiamas ir transportuojamas labai nesudėtingai. Todėl filmas nuo šiol rodomos ne išskirtinėse vietose, bet lengvai gali būti demonstruojamas pasirinktoje vietoje. 

PILNAS ERDVĖS ĮRENGIMAS

Visu erdvės įrengimu, įranga ir aptarnavimu pasirūpinsime mes. Mums tereikia tik erdvės, kurią galėtumėme apipavidalinti ir paruošti privačiai „Angelų takais“ filmo peržiūrai.

SINCHRONIZUOTA FILMO PERŽIŪRA

Standartinis filmo demonstravimas nuo šiol yra sinchronizuotas t. y. filmas valdomas nuotoliu įjungiant visus VR akinius vienu metu iš karto. Viename standartiniame komplekte yra iki 20 vietų. Filmo seansas trunka iki 30 minučių.

MARŠRUTAS

Šiuo metu sudarinėjame maršrutus su kuriuo vyksime po visą Lietuvą skirtingais reisais.  Mokyklos, kultūros rūmai, didelės įmonės, kurios norėtų tapti šio projekto dalimi, kviečiame registruotis nes tokiu atveju galima sutaupyti. Individualiai atvykti galime taip pat, bet tokiu atveju tai kainuos brangiau, dėl patiriamų išlaidų. 

Kodėl verta rezervuotis dabar?

Dėl didelio populiarumo - pagaliau nuo 2022 m. spalio mėnesio šį filmą galime atvežti į bet kurią Lietuvos dalį. Iki šiol šį filmą rodėme tik išskirtinėse vietose, tačiau nuo šiol jį galės pamatyti kiekvienas Lietuvis.
„LENGVAI PASIEKIAMAS“
Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą pasaulį. Nei vienas matęs filmą neleis pameluoti, kad tame pasaulyje pamatyti daugiau nei 60 M.K. Čiurlionio paveikslų – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas.
„TAI PRIVALO PAMATYTI KIEKVIENAS“
Kuriant šį virtualios realybės filmą buvo svarbu ne tik perkelti M. K. Čiurlionio paveikslus į virtualią realybę, bet ir perteikti emocinę pusę: pasiekti, kad žiūrovas patirtų tai, ką menininkas norėjo perduoti savo kūryba. Interaktyviai patirčiai sukurti panaudota net 60 Čiurlionio paveikslų motyvų.
MENO IR TECHNOLOGIJŲ SUDERINAMUMAS“

AKTUALŪS KLAUSIMAI

Išvykstamųjų seansų kainodara priklauso nuo idividualių susitarimų. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės kontaktuose nurodytu telefonu arba e. paštu.

Standartiniam paketui (20 vietų sprendimui) reikalinga apie 50 kv.m. tuščios erdvės. Taip pat erdvėje negali būti tiesioginių saulės spindulių, tačiau langai gali būti jei jie dengti (žaliuzės, užuolaidos). Taip pat rekomenduojama rinktis tamsensę erdvę ir joje turėtų būti bent 2 vnt. standartiniai 220V elektros lizdai.  

Standartiniam paketui (20 vietų sprendimui) reikalinga apie 50 kv.m. tuščios erdvės. Taip pat erdvėje negali būti tiesioginių saulės spindulių, tačiau langai gali būti pridengti (žaliuzės, užuolaidos).

Taip pat rekomenduojama rinktis tamsesnę erdvę ir joje turėtų būti bent 2 vnt. standartiniai 220V elektros lizdai.  

Įrangos elektros suvartojimas rodant VR filmą yra minimalus. 

Paprastai, vienam standartiniam paketo pasiruošimui reikalinga apie 2 valandos montavimo darbams ir iki 1 valandos demontavimo darbams.

Siūlome kreiptis apačioje nurodytais kontaktais, kur mūsų kolegos padės išrinkti tinkamiausią sprendimą šio unikalaus filmo peržiūrai.

Norint parodyti šį filmą moksleiviams, siūlome pasinaudoti „kultūros pasu“. Tai leis filmą pasižiūrėti nemokamai. Daugiau apie kultūros pasą ir siūlomą programą:

https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/82

Įprastai vienas virtualios realybės seansas trunka iki 30 minučių, todėl per vieną valandą yra galimybė parodyti 2 seansus. Dienos programa:

07.30–09.00 – montavimo darbai

09.00 – filmo seansas (20 asm.)

09.30 – filmo seansas (20 asm.)

….

16.30 – filmo seansas (20 asm.)

17.00–18.00 – demontavimo darbai

Pralaidumas:

1 val. – 40 asm., 1 diena (8 val.) – 320 asm.

Šiuo metu yra sudarinėjami maršrutais, kuriais vyksime keliomis kryptimis po visą Lietuvą. Siūlome mus pasikviesti kuomet vyksime į jūsų kraštą, tokiu atveju galite žymiai sutaupyti. Kviečiame kreiptis į atsakingus asmenis, kurie informuos apie artimiausią galimybę atvykti į jūsų vietą.

Individualiai atvykti į renginį galime taip pat, tačiau tokiu atveju atsiranda papidlomos išlaidos dėl transportavimo.

Kontaktai

Norite unikalios filmo peržiūros savo vietoje? Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir mes padėsime šiai įdėjai įsigyvendinti:

Kontaktai:

Darbo laikas:

Užklausos forma

Mūsų svetainė naudoja slapukus siekdama pagerinti jūsų naršymo patirtį. Spustelėdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip aprašyta mūsų slapukų politikoje.